Přejít na obsah

maja_kozmo

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Profilové informace

  • Město
    velke uherce
  • Stát
    Slovenská republika

maja_kozmo's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. maja_kozmo

    Peugeot 405 (rv92) zhaveni

    Zabudol som doplniť, že žhaviče sú funkčné. Skúšal som rozobrať rele a manuálne som ho zopol a kontrolka na panelu sa rozsvietila, zhasla a motor nabehol bez problémov.
  2. Ahoj, obracím se na Vás s prosbou o pomoc . Na mojom starom Peugeote 405 prestalo fungovat zhavenie. Pri otoceni klucom sa nerozsvieti ani kontrolka na panely. Vymenil som rele (take modre vedla baterky), ale nepomohlo. Do rele idu dva hrusie kabely skusal som na nich žiarovku a svieti. Takže predpokladám, že do rele štava ide. Na rele je pripojeny 4-pinovy konektor na ktory je napojených 5 kablov s nasledujucim oznacením (farba-číslo): šedý - 32A spojený s žltým - 32B šedý - 46A červený - 73 zeleno-žltý - M32 Neviem ktorý kabel čo robí, alebo kam vedie, kedže som nenašiel el. schéma žhavenia. Niekde na nete som našiel, že by problém mohol byť zposobený vadným teplotným čidlom. Neviem, ale kde toto čidlo násť a či to pri jeho odpojení bude fungovať. Je to teplotné čidlo motora, ktoré mi na panely ukazuje teplotu motora, alebo iba nejaké doplnkové čidlo určené pre žhaviacu sústavu? Predom ďakujem za názory a rady.
×
×
  • Vytvořit...