Dobrý den,
mám takový dotaz. Nedavno (3 dny) se mi stalo, že jedu takhle po dalnici a pri 130 asi na sekundu \"vynechal\" motor, tehdy jsem si rekl ze asi pruser. Ale domu jsem dojel v pohode. Dalsi den to vubec nezlobilo tak jsem to neresil, az dneska jsem jel do prace a zacalo to \"cukat-vynechavat\" i na mensich rychlostech a pomerne casto ... sem si rekl ze to asi nekde kiksne a ja zustanu trcet, ale cca po 10km se to nejak uklidnilo a dojel jsem do prace v poho. Ale uz jsem rekl, ze to neni nahoda a sel jsem do servisu. Tam to pripojili na pocitac a rekli po nejakem zkoumani ze tam vykazoval chybu otackomer (jen pry nevi zda \"vrchni\" nebo \"spodni\") a ze se auto zaplo do nouzoveho rezimu ci co. Tak to softwarove vyresetovali a nechali me projet zda cukani prestalo( a rekli ze pokud se to cukani vrati, bude se muset jeden z otackomeru vymenit). A taky ze ano. Spokojene jsem se vratil do prace. Jenze po ceste dom z prace opet zacal vynechavat motor:( I kdyz opet po 10-15 km se frekvence vynechavani docela snizila ...
A ted dotaz : nevite co to muze byt, resp. nesetkal se s tim nekdo ?
Mam verit tomu servisu ze je chyba v otackomeru? A ze ho mam za 1000 kc nechat vymenit ?
Dekuju za nazory.