Přejít na obsah

vojta1993

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele vojta1993

  1. Ahoj chlapi prosím nevíte od kud to může být to klapání? Od spojky jsi nejsem jistej protože tu pouštím pomalu aby auto nezacukalo. Když to vždycky slyším tak mám strach aby mě něco neupadlo:( Děkuju moc za každý nápad.
×
×
  • Vytvořit...