Přejít na obsah

wemar

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele wemar

  1. prosím o radu ,vynechává motor při pravotočivé zatáčce jako by nebylo dostatek paliva ,je to na peugeotu 106 1,4xr r.v.1994 v nádrži je tak 1/3paliva děkuji Werner
×
×
  • Vytvořit...