oddie: Díky za upozornění Zatím stále vybírám a mám na to prakticky celou zimu Takže nebudu nic uspěchávat, ale kdybych už na nic jinyho nenarazil, tak to vidím na toho epicona...Kamarád jezdí Fox Racing F100 RL a říkal, že ji v zimě možná bude dávat pryč, tak uvidím, jakou mi nahodí cenu...
Andreww: Zápěstí mě mají na kole mnohem víc rády než kotníky Ale když víš, jak se o klouby máš starat a víš, co si k nim dovolit, tak je to ok
Dvě kola stavět určitě nehodlám, protože už bych to neměl kam dát Mám v garáži motorku, mopeda, skládačku na které jezdím na nádr, trialku a ted chci něco jen tak na blbnutí po lese. A auto mi stojí před domem
Edit: Kdybych dirt oželel a chtěl vidlici, která vydrží brouzdání po lese i mimo cesty a nezničí se, když na ni dopadnu a bude zamčená, tak doporučujete tu RS Reba?
[upravil dne 17/10/12 17:43 od FiFa_cze]