Přejít na obsah

FiFa_cze

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 651
  • Registrace

Vše od uživatele FiFa_cze

  1. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    To tu právě řešíme, že některé vidle se prý jen odemknou a nezničí se. Když praskne rám, tak to není taková katastrofa, jako u vidle Tyto rámy, co mám doma jsem sehnal od kamarádů po tisícovce, takže mám 2 rámy za pakatel A když praskne rám, tak prostě osedlám druhý...Rám si můžu sehnat prakticky vždycky nějaký ve slušném stavu za slušné peníze, ale s vidlema je to horší, tak proto se tu ptám, co kdo doporučuje
    • 41
  2. FiFa_cze

    laďák -> chip (206 hdi)

    no hlubší zvuk by to mělo párkrát jsem to viděl na youtube i na 2.0HDi..ale taky jsem slyšel pár místních tunerů, kteří mají na naftě laďák a zní to spíš jako chopper než jako auto Každopádně z nafty dělat sporťáka no nevim..buď rád, že jezdíš za 3-4 litry a nehučí ti to v autě, jak ve vosím hnízdě
    • 26
  3. FiFa_cze

    paťas!!!-novy piskot 206

    Vypadá fajnově Tak at slouží
    • 19
  4. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    oddie: Díky za upozornění Zatím stále vybírám a mám na to prakticky celou zimu Takže nebudu nic uspěchávat, ale kdybych už na nic jinyho nenarazil, tak to vidím na toho epicona...Kamarád jezdí Fox Racing F100 RL a říkal, že ji v zimě možná bude dávat pryč, tak uvidím, jakou mi nahodí cenu... Andreww: Zápěstí mě mají na kole mnohem víc rády než kotníky Ale když víš, jak se o klouby máš starat a víš, co si k nim dovolit, tak je to ok Dvě kola stavět určitě nehodlám, protože už bych to neměl kam dát Mám v garáži motorku, mopeda, skládačku na které jezdím na nádr, trialku a ted chci něco jen tak na blbnutí po lese. A auto mi stojí před domem Edit: Kdybych dirt oželel a chtěl vidlici, která vydrží brouzdání po lese i mimo cesty a nezničí se, když na ni dopadnu a bude zamčená, tak doporučujete tu RS Reba? [upravil dne 17/10/12 17:43 od FiFa_cze]
    • 41
  5. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Je mi jasny, že to nebude to samy, ale i na výšlapy se to zamykání bude hodit Jezdil jsem teď hodně bráchovo kolo a jak jsem tak něják zvyklej mít pevnou vidlici, tak kromě fakt těžkyho terénu jsem tu vidlu měl pořád zamknutou Hold jsem se posledních 8 let učil, že největší tlumiče jsou ruce a nohy, tak to ve mě asi zůstalo
    • 41
  6. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Ok, takže to vypadá na SR Suntour Epicon Díky moc za rady
    • 41
  7. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Na oba tyto rámy se dávaly vidlice se zdvihem 100mm, takže tento zdvih to zmákne určitě a s tím tuningem to něják hrotit nebudu. Vím, že jsem dost těžkej a navíc to chci na ježdění, kde mi nebude vadit, když mi to nepobere kdejakej kamínek Jak jinak bych mohl ověřit ten zdvih vůči geometrii?
    • 41
  8. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Super web Díky moc
    • 41
  9. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Dobře, tak to řeknu jinak. Stavím kolo, na kterym budu moct jezdit v lese, ale i mimo lesní cesty v terénu, budu na něm kopce vyjíždět, ale i sjíždět, dirtových parků tu moc poblíž není, takže to spíš výjměčně, street jezdím většinou jen cestou k přítelkyni, a vidlice by měla být zamykatelná, abych ji mohl zamknout, když někde narazím na nějakou vyloženě trialovou lahůdku a budu to chtít prubnout (samozřejmě, že když budu chtít jet čistej trial, tak na to tu mám jiny kolo) Jinak 20mm osa je zbytečná a ani jsem o ní neuvažoval. Vidle dirt jumper nepřichází v úvahu. Není zamykatelná a váží skoro 3kg, což je oproti například té Epicon dost rozdíl. Ta Epicon se mi líbí zatím nejvíc v té cenové relaci, když jsem tak projížděl net.
    • 41
  10. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    No ono to poježděníčko je myšleno spíš jízda v lese(po lesňačkách i mimo ně), takže to vyloženě na silnici nechci. Po silnici pojedu tak leda za přítelkyní a zpět (což dělá cca 6km). Rád brouzdám po lesích a chtěl bych si něco i sjet, když už mám za barákem tolik kopců, tak aby ta vidlice něco vydržela, ale né nic, co váží 5 kg Jinak rámy mám k dispozici dva. Je to Kona Shred a Amulet Fiction (STREET-COOL FRAME), takže se ještě rozhoduju, kterej bude vhodnější
    • 41
  11. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    Jasně, jde vidět, že je to auto stavěny spíš na funkčnost než na vzhled Jsou tam dulky na blatníku, nezavařenej nárazník po znaku, zrcátka se mi taky moc nepozdávají, ale jako to jsou fakt prkotiny Ale když už tam kuchá kde jakej tapec, aby ušetřil každý deko, tak proč tam má angely, ktery jsou oproti origo těžší snad o 5kg?
  12. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    No vzhledově na venek nic moc teda..pár much to má, ale co ne, takže jestli je v dobrym technickym stavu, tak proč ne
  13. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Díky ti ta vypadá fajnově mrknu po shopech a bazarech někdo další alternativy pro vyhledávání?
    • 41
  14. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    cca 90kg
    • 41
  15. Ahojte, najde se tu nějaký cyklista? Tak něják končím s biketrialem a chci si postavit MTB kolo na takovy to normální poježděníčko a občas nějáky blbost (dirt,street,les) a tak se vás chci zeptat jakou by jste mi doporučili vidlici v cenové relaci cca do 3,5-4 tisíc? Může to být i jetá. Já jelikož jsem dlouhá léta používal pevnou vidlici, tak se v tom moc neorientuju Díval jsem se na značky typu: marzocchi, manitou, rock shox, fox..Zdvih 100-130? spíše asi 130mm..
    • 41
  16. FiFa_cze

    Lidskej vkus

    Njn, každýmu dle jeho vkusu
  17. No s tou maskou nevim nevim, ale zase to nejsou moc kvalitní foto A ty bíly pruhy bych dal pryč..bude to vypadat líp..potáhni to lízo taky tou carbon fólií..
  18. FiFa_cze

    Lidskej vkus

    Asi je to tim světlem no..já bych spíš volil jiny předni světla a jiny kola, asi trošku vkusnější k tomu bodykitu...
  19. FiFa_cze

    Lidskej vkus

    http://www.sportovnivozy.cz/33708-peugeot-206-wrc-chomutov Trochu škoda těch přemnožených budíků v interiéru..asi mu to ukazuje i tlak v pneu
  20. FiFa_cze

    106 16v rallye

    Parády Ty s těma novyma světlama to cely omládlo
    • 81
  21. FiFa_cze

    P-106! :)

    No tak to jsem zvědavej na výsledek Projížděl jsem cely tvoje vlákno a musím smeknout..to jsou už slušny úpravy Jen mám dotaz, viděl jsem, že si na tom černym jezdil gumy 195/50 R15, nedrhly někde? Zvažuju pro a proti profilu 45 a 50 a většina říká, že profil 50 drhne při plnym rejdu.
  22. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    http://auto.bazos.cz/inzerat/18842126/Peugeot-106-Sport.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18837921/Peugeot-106-11i-Sport.php lehký tuzing http://auto.bazos.cz/inzerat/18884069/Peugeot-106-GTi-87Kw-Eko-zaplaceno.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18855916/Kridlo-na-peugeot-106-ll.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18842410/peugeot-106-11i-Pekny.php [upravil dne 10/10/12 19:08 od FiFa_cze]
  23. FiFa_cze

    náprava z 306 na 106

    Nápravu z 306ky použil někdo myslim na 106 owners když dával bodykit dimma protože je širší, ale jak je to s uchycením nevím..každopádně na klasiku to nebude to pravy ořechovy
    • 8
  24. FiFa_cze

    Aktuálně o všem II.

    Já když jsem dával sání, tak jsem tam do té hadičky šoupl provizorně kousek molitánku..No a jelikož jsem zjistil, že to tím vůbec olej neplive, tak jsem ho tam nechal...Mám ho tam cca půl roku a je suchej a šistej, ale výroba OCT je v plánu na zimní večery
  25. FiFa_cze

    Aktuálně o všem II.

    Nejlepší je to vyzkoušet pak uvidíš...
×
×
  • Vytvořit...