zdravim pánové.Hledal jsem tu a nenašel sem nic o 605.Dá se do staré 605 (před face) dodělat PC místo hodin? půjde to obdobným stylem jako u 406? nebo mám smůlu? mám 605 3.0 V6 123kw,díky
prolezl jsem všechny stránky a nenašel to tu.Chtěl bych do Gutmanna palubák.Jak moc je to problém? Nebo je možnost,že už je to připravene a stačí sehnat pc,vyměnit za hodiny a půjde to?!
dnes sem počítal spotřebu za 10dní dovolené a dostal sem se pod 9l na sto kilometrů.Nehonil sem ji krom asi cca 1km serpentýn a za to se mi odvděčila touhle krásnou spotřebou