Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    klínový řemen

    pánové-mám ptroblém s doplnutím řemene.Resp. mi nejde zpet dostat nabinaci pruzinu od napinaci kladky.Nemate nekdo nejaky figl na to?
  2. SV 24

    309 GTi16 Miami

    děkuji kluci.Kola ji celkem sluší to je pravda.Já asi ale časem přezuji na Speedline Corse R16-závodní kola v bílé barvě nebo na ty Speedline SL434
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

  4. SV 24

    309 GTi16 Miami

  5. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jeste pridam fotecky po koupeli po pul roce
  6. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dnes sem se konecne svezl po pul roce GTIckem a chybelo mi to.Uz sem mel dost abstak! Jediny co me zlobi je nedotazeny vyfuk u svodu (zvuk jak traktor ) ale hlavne sahary.Stale nespinaj :relatka sem menil,pojistky ok a zapojene jsou ted nove a nic...
  7. souhlas s klukama!
  8. pánové potřebuji vyměnit klíňák na 206 r.v.99,1.6 65kw s klimou a servem a chtěl bych se zeptat,které kladky jsou napínací jak moc velký problém to je udělat? děkuji
  9. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    pánové k dokonalosti ke kolům mi chybí ještě nižší pružiny o snížení 30mm.Našel sem tyto http://www.europerformance.co.uk/pages/products/category_results.mhtml?category=spaxloweringsprings;car=peugeot605;manufacturer=spax;sub_category=1 ALE! předpokládám,že originál tlumiče to nevydrží tak jaké tam dát,když sem nenašel nikde tlumiče,ale jen pružiny [upravil dne 12/8/11 od SV 24]
  10. SV 24

    Lidskej nevkus

    přední lampy dám angel eyes z Fabie 1,zadek tyhle vystouplý a lambo doors.To bude pecka náhodou!
  11. SV 24

    Lidskej nevkus

    už je mám objednaný na 605
  12. SV 24

    Lidskej nevkus

    jj tu Fiestu znám moc dobře.Už sem ho párkrát ukecával zda mi ty světla neprodá.Bych je chtěl dát na 605 to by bylo krásný!
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak díky kamarádovi JohnyBoss už vrčí jak má.JEde na všechny,dovezl mi i šaltpáku na tu převodovku a super.Jen musim vyměnit pumpu-začla prochcávat a sahary nespínaj...
  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    Rapid má upravenej škodováckej motor s laděnýma svodama a je na dvou dvojitých karburátorech [upravil dne 11/8/11 od SV 24]
  15. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak dostrojeno ale: jedeme na 3 válce.Potom díky převodovce z 1.6 gti je zpatecka vedle jednicky a mam posunute razeni (tedy jednicka jde na misto trojky atd.).musim to nejak vychytat,ale zatim nevim jak.kdybyste nekdo vedel tak budu jedina red.Jedine pozitivum je,ze na neutral tlaci 5baru
  16. doufám,že též už konečně dorazím
  17. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak už vrčííí!!! Po delší době sem ji opět slyšel.Zítra nastrojim zbytek (světla,chladič,nárazník) a můžeme zase začít jezdit
  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

    a kdybyste kluci slyšeli ten zvuk! a jak to jezdí bokem
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    Rapida můžu dnes nafotit a prdnout sem.Jezdí úžasně!
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

  21. SV 24

    309 GTi16 Miami

  22. SV 24

    309 GTi16 Miami

  23. SV 24

    309 GTi16 Miami

  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dodávám pár fotek z pátku jediný co mě štve,že mi někdo ,,ukopl\" oririgál vyhřívané zrcátko
  25. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

×
×
  • Vytvořit...