pánové k dokonalosti ke kolům mi chybí ještě nižší pružiny o snížení 30mm.Našel sem tyto http://www.europerformance.co.uk/pages/products/category_results.mhtml?category=spaxloweringsprings;car=peugeot605;manufacturer=spax;sub_category=1
ALE! předpokládám,že originál tlumiče to nevydrží tak jaké tam dát,když sem nenašel nikde tlumiče,ale jen pružiny
[upravil dne 12/8/11 od SV 24]