Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    koupě 307,308

    tak už je to dané.Dnes se objednala nová 308 [upravil dne 8/5/13 20:10 od SV 24]
    • 61
  2. SV 24

    průkaz ZTP

    Zdravim. Kolegové nemáte někdo ZTP? Potřebuji přepsat jednoho peugeota.Nemám zapsanou žádnou normu a 10tis. státu dát nechci. Předem děkuji
    • 6
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dnes sem po zimě koněčně vytáhl gtičko.Vše vypadá, že funguje jak má tak už se teším na projíždky
  4. SV 24

    bohatá směs - peugeot 605

    asi tedy nic že?! vše tedy řídí sama ŘJ...
    • 60
  5. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    když už sem byl v tom měření tlaku tak sem změřil i 205. tlaky: 1.-11,5 2.-10,5 3.-10,5 4.-11 jinak se mi povedlo rozchodim přední ostřikovače a vyměnil sem klakson takže opět i troubíme.Jediné co mi nejde je zpátečka- prod tam jde, ale nesvítí.Když sem priložil ke konektoru žárovku tak se ale nerozsvítí a ještě dostala přední clonítko
  6. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tak tlaky ma : 1. 12,5 2. 12 3. 12 4. 12,5 5. 12 6. 12 rozvody to nebudou.Bezi krasne a na rysky sedele.Zed uz to nezkontroluju pac bych to musel cele opet rozebrat. kontroloval sem regulatory paliva a zpet do nadrze palivo jde po chvilce se mi rozsvitila zase kontrolka ŘJ,z výfuku je cítit dost benzin svíčky co byly předtím v zadní hlavě černější než v té přední už nejsou a jsou stejně zbarvené při přidání plynu začla trochu opět střílet z výfuku.Ale je to každým dnem míň se mi zdá.Taky by to chtělo dotankovat nový benzín.Mám tam cca 10l z toho 5l sem natankoval nový a 5l je rok starý benzín
  7. SV 24

    bohatá směs - peugeot 605

    je tam stopro Siemens Bendix myslim 3 VIN: vf36bsfz290722925 Je mi jasny,ze si ridici jednotka ridi predstih sama,ale domeckem pod rozdelovacem se da hybat o cca 3mm Tak nevim zda to muze mit na to vliv, či ne
  8. Pánové nevíte prosím někdo hodnotu jakou má mít předstih na 605 v6 12v 123kw ZPJ motor ? Nemohu to nikde najít.Zítra chci nastavit předstih strob.lampou.Předem moc děkuji! jde o to, že auto má moc bohatou směs.Přední hlava má svíčky ok,ale zadní je má víc černé.Po chvíli začne jít hůř do otáček,stříli trochu do sání a výfuku a začne svítit kat [upravil dne 30/4/13 16:38 od Ferry] [upravil dne 8/5/13 12:00 od SV 24] [upravil dne 8/5/13 12:02 od SV 24]
  9. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tak musim vyřešit takovou ,,drobnost\" : po cca 20ti minutach se kat rozpálí do ruda a svičky jsou černé (a to sem je předtím očistil). Podle mě je asi bohata směs.Otázka je,zda by pomohla jen nová lambda?! jo a občas střelí do sání nebo výfuku
  10. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    číslo 605 žije! Doskládáno, náplně dolity a motor běží Jen nám někde malinko kape olej a střílí do sání a výfuku.Buď je starý benzin, nebo předstih.Zítra zkusim pootočit domečkem pod rozdělovačem.Výfuk se docela prohřívá což přisuzuji ,,vypalování oleje a vody co tam zbylo\".
  11. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  12. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    205 dostala jiné ramena od Honzi (Drakena) a stredovy tunel
  13. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    rovnáš hlavy?
  14. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tak hlavu sem si dnes vyzvedl hotovou.ubrali ji o 0,2mm. Ted už je na svém místě, dotažená hlava s new těsněním, rozvody nastaveny a už skládám
  15. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    to budou,ale asi nefunkční už
  16. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    ahoj.děkuju.K sedačkám: mrkni na bazoš nebo Sbazar a jsou tam 605ky na díly.Je tam jedna i v kůži s el.pojezdem a tapecy maj taky
  17. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    jak sem psal viš.až budou peníze navíc tak půjde dolu
  18. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    rally pruhy....
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    sehnal sem v krásném stavu origo nevysvícená světla + plast na čudlik na otevírání kufru
  20. SV 24

    Aký motor zháňať do 605?

    za mě 605 V6 ! nemůžu si je vynachválit jede to nádherně a k tomu autu se prostě hodí! [upravil dne 20/4/13 21:45 od SV 24]
  21. na doprovodný program rád dorazím!
  22. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    dnes vyměněna brzdová kapalina, odvzdušněno, natřeno hammeritem co jsem našel za povrchovku, přetěsněna vana, nový chladič na místě
  23. já asi dorazím s KubikemS16, ale měřit se nebudem.Jen dorazíme na čumendu,pokec a popř. zkusit slalom
  24. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    stále čekám na srovnanou hlavu,tak dokoupeny poslední díly co jsou potřeba- řemen na pumpu a řemen na altík.Mezitím ještě odvzdušním brzdy, než bude hlava hotová...
  25. SV 24

    koupě 307,308

    prave ze na fotkach ano.Po telefonu top stav.ALE: nepasuje predni naraznik,poskrabane boky a rohy narazniku,lehce promackly prah,zrezle kotouce,desky KO... Jinak ze spoda a interier krasa!
×
×
  • Vytvořit...