Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. taky si myslim.Auta z Nemecka jsou vetsinou opravdu lepsi a starany! Ne jako u nas!
    • 18
  2. me by to stresni fakt nevadilo!
    • 18
  3. akorat ne vse si prelozim... Ale vypada opravdu krasne a je mi trnem v oku!
    • 18
  4. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=120542624 Tuhle sem si vybral! Fakt se mi moc libi!!!
    • 18
  5. automat taky nechci! A 406 bych asi dotahl z Nemecka nejakou krasavici... Premyslim o ni tak me to zajima! Diky!
    • 18
  6. Zdravim Vas 406kari.CHtel bych si poridit 406 coupe nebo sedana s motorem 3.0 V6.JAky byste mi doporucili= 190 ps nebo ten novejsi 207ps?! Ktery je lepsi a popr.proc?! Zajimame hlavne ktery jede lepe a je spolehlivejsi... Predem diky moc!!! Upraven nazev z nicnerikajiciho nadpisu \"motor\". Ferry [upravil dne 2/9/09 Ferry]
    • 18
  7. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    aha... Tak v tom bude ten kamem urazu... A jak tam a kde ma byt?! Doufam,ze nejakou sezenu abych ji tam mohl dat
  8. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    takze me tam chybi??!
  9. SV 24

    ,,saltpáka\"

    jj tu bych nejakou chtel no... Pokukuju ponich uz delsi dobu.A pohodlnejsi to celkem je
  10. SV 24

    Co takhle 309 EVOLUTION ???

    Jednu takovouhle potkavam obcas v Praze v Hostivari.Vypada docela pekne a ma ,,šampáň\" barvu
  11. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    dekuji! Schvalne ho porovname...
  12. SV 24

    406 coupé by tom406

    Chudinka takhle dopadla?! To ji mam nekdo na prodej?!
  13. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    chces fotku plovaku s babickou?! Neni problem! Jinak plovak zatim asi neshanim... Ale diky!
  14. SV 24

    prední narazník

    dobry dobry.Akorat ja bych asi ten stary plast vyrizl a dal tam ten tahokov ivc ven... Ale dobry dobry!
  15. SV 24

    ,,saltpáka\"

    Tak sem to udelal! Mam to zatim jen asi o 5cm niz.Celkem mi to staci tak je to super!
  16. SV 24

    ,,saltpáka\"

    asi jo... nejak to poresim!
  17. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    to joo no to by chtelo! Na jare pujde k zemi
  18. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    No smrad je tam silenej.. Porad se za volantem usmivam
  19. SV 24

    ,,saltpáka\"

    a kdyz si to serizl tak jak si tam pak nasadil tu hlavici?! Je tam totiz na originale takovy tio zuzeni aby se to dalo nasadit
  20. Kluci kdyz skratim tyc radici paky jak tam udelam takovy to vroubkovany aby mi na to sla nasadit hlavice radiky paky?! Predem dikes! P:S.: 309GT: o kolik si ji skratil ty?!
  21. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    3. P.s.: mohu ty vsechny el.spoje prostrikat kontaktolem??!
  22. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    2.
  23. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    Tak sem se do nej nakonec dostal... Nevypada nic porusene ani opotrebovane.
  24. SV 24

    ukazatel paliva (plovák)

    Jinak plovak v tom valci chodi krasne volne a nikde nedre...
  25. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    pouha fotecka pro rodinu... [upravil dne 27/8/09 SV 24]
×
×
  • Vytvořit...