Tak dnes sme dovezli mamče nové autíčko.Další již devatý lvíček je doma 206ka 1.6 65kw,r.v.1998,najeto 144tis.,sportovní anatomi s polokůží,el.okna,el.zrcátka s výhřevem,klima 4x airbag.Auto je dost zanedbané,ale pořídili sme ho levně Technicky je v dobrém stavu.Po repasu zadní nápravi,tlumiče,rozvodya výfuk.Těd už jen dělat a dělat a dělat... Jakobych těch lvů neměl doma málo
[upravil dne 20/4/10 SV 24]