Kluci nevite nekdo,kolik stoji synchrony na prevodovku na me GTi? Mam nejspis spatnej na dvojce
A popr. kde je sezenu a kolik by me cca vysla prace
[upravil dne 1/5/10 SV 24]
pěkná pěkná! To je verze Miami? Akorá t ta spotřeba! To musim jet s GTI16 na plno pořád abych jel za 15l Jinak sportovní jízdou v pohodě za 8l Dej sem ještě foto interiéru,motoru atd.
dnes jsme potkal u prace v praze v počernicích stribrnou 607 HDi v cerne kuzi.SPZ 4A85688 tusim a podznacniky klubu.Daval sem za listecek papirek s pozdravem!
tak jo kluci! Rád Vás uvidim,jen ty auta nemam u sebe! Jedno Stoji v Hornich pocernich v praci v garazi,druhy na Vaclavaku pred bytem a 206 tez
P.S:605ka je ted jak prase!!! Sem s ni 3tydny nejel a podle toho vypada!