Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    synchrony

    mam 309ku GTI16 108/118kw.Je tam pry hybridni prevodovka (1.,2.,3.,stupen Mi16 a 4ka a 5ka jako GTi 8ventil) a blbe se shani...
    • 8
  2. SV 24

    účet na ebay.co.uk

    me poslali cislo uctu variab.s. a at poslu penize ale nenapsali kolik... Si pripadam uz jak blbec
    • 37
  3. SV 24

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    jj 65kw v tom jezdi pekne! Sam mam jeste XSko doma
    • 19
  4. Kluci nevite nekdo,kolik stoji synchrony na prevodovku na me GTi? Mam nejspis spatnej na dvojce A popr. kde je sezenu a kolik by me cca vysla prace [upravil dne 1/5/10 SV 24]
    • 8
  5. SV 24

    účet na ebay.co.uk

    ja myslel,ze mam vlozit nejake penize na ten paypal... Kdyz uz mam ten paypal zalozeny,tak uz muzu obchodovat a nakupovat?
    • 37
  6. SV 24

    Potkal jsem klubáka...

    nikdo se 607 z klubu? Mel podznacniky!
  7. SV 24

    výfuk

    dal bys sem foto prosim? Kdyby nechtel N3R3Z tak bych mel mozna zajem
  8. SV 24

    fotecky nasich auticek

    jj ty chci dát taky do žluta!
  9. SV 24

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

  10. SV 24

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    pěkná pěkná! To je verze Miami? Akorá t ta spotřeba! To musim jet s GTI16 na plno pořád abych jel za 15l Jinak sportovní jízdou v pohodě za 8l Dej sem ještě foto interiéru,motoru atd.
    • 19
  11. SV 24

    účet na ebay.co.uk

    tak dnes sem si ucet zaridil.Ted tam musim poslat penize jen nevim kolik?! To mi v emailu neprislo.kolik jste posilali?
  12. SV 24

    Potkal jsem klubáka...

    dnes jsme potkal u prace v praze v počernicích stribrnou 607 HDi v cerne kuzi.SPZ 4A85688 tusim a podznacniky klubu.Daval sem za listecek papirek s pozdravem!
  13. SV 24

    mamči autí

    tak jo kluci! Rád Vás uvidim,jen ty auta nemam u sebe! Jedno Stoji v Hornich pocernich v praci v garazi,druhy na Vaclavaku pred bytem a 206 tez P.S:605ka je ted jak prase!!! Sem s ni 3tydny nejel a podle toho vypada!
  14. SV 24

    účet na ebay.co.uk

    tak se to pokusim nejak sesmolit a zalozit si ho! Kdyz by mi to neslo,tak predem dekuji Schreek !!!
  15. SV 24

    fotecky nasich auticek

    jj to je mazec
  16. SV 24

    mamči autí

    Rejty : to bys byl moc hodnej! Co bych byl dluznej? p.s: Opravdu moc diiiky!
  17. SV 24

    fotecky nasich auticek

  18. SV 24

    fotecky nasich auticek

    309GT: diikes.Uz brzy bude drandit i tahle!
  19. SV 24

    mamči autí

    budu muset kluci.Snad to nebude takovy voser s tim
  20. SV 24

    mamči autí

    radio melo odnimatelny panel a nic tam videt nebylo co by je lakalo!
  21. SV 24

    mamči autí

    obe predni okna v prd... a suprovy radio na MP3,USB a kartu je tez pryc... Nadruhou stranu asi diky imobilizeru nezmizelo cele!
  22. SV 24

    mamči autí

  23. SV 24

    mamči autí

  24. SV 24

    mamči autí

  25. SV 24

    mamči autí

    realita dnesnich dnu.po praci mi volal kamarad,ze mi vykradli auto.. tady je vysledek tech ******...!!!
×
×
  • Vytvořit...