lepší fotky kol.Příští týden dostanou lepší obutí a a půjdou do laku.Buď stříbrné nebo střed stříbrný a leštěný límec,ale ještě nikdy jsem neleštil kola tak uvidíme jak moc by to bylo naročné
dnes sem si přivezl nové kolečka na 300devátou.Pořádně je umyju a pak uvidim na jakou barvu pujdou
P.s.: omlouvám se za kvalitu fota-foceno ve tmě mobilem
rex: dekuju zkusim to.Jinak je vlastne pravda,ze kdyz dam klicky do zapalovani nebo kdyz jedu tak obcas spina brzdovy cerpadlo.To je dobre nebo ne? Spis pri kazde jizde nekolikrat...
[upravil dne 13/5/10 SV 24]