tak se mi to nepodarilo vymenit.Ty pouzdra tam drzej ze to ani nechapu.Tak sem je tam musel zatim nechat.Jinak sem mel povolenou napravnici a na jedne strane mi chybi sroub :rolldotahl sem na fest a je to lepsi.Ale obcas trochu jeste ,,zaplave\".cim by to mohlo byt? Bud ty pouzdra silentbloku nebo to muze byt geoskou spatnou? A bouchani temer zmizelio,jen kdyz sem parkoval na obrubnik tak se to ozvalo