já mohu taky 3.0 V6 doporučit! Mám třetí 605 s tímto motorem (200ps a 2x 167ps) a naprostá spokojenost! Za 10l se jezdit dá v pohodě,ale ne po městě.Tam jen s velmi lehkou nohou.Jinak s autem sem nikdy neměl problémi.vše co sem dělal bylo spotřební zboží.destičky,olej,filtry,těsnění... Vůbec bych se ho nebál! uvidíš až si na něj zvykneš,že ho nebudeš pak chtít dát z ruky
[upravil dne 23/3/11 12:28 SV 24]