kluci asi sem slepej,ale nenasel sem to tu.Nevite nekdo jak u original radia 206 (na kazety-nazev nevim) dat kod radia aby fungovalo? Kod sice mam,ale nevim jak ho tam zadat.Dekuji!
dalších pár drobností o víkendu přibylo.Dostala nové výškáče do palubky,zapojen subwoofer a 4kanál zesík,konečně zadní kožené sedačky a pak drobnosti jako nové stěrače atd....
přidám pár nic moc fotek-omlouvám se za kvalitu
tak dnes sem pokracoval ve zkoumani.Svicky NGK jsou v pohode.Ale ceka me vymena gufera vacky na predni hlave (vyndal sem palec a vicko a vykapal olej z toho ).Palec vymenim taky a asi i vycko.Jen do toho gufera se mi chce asi jako do toho spojkoveho loziska