tak zatim máme odstrojený zadek.Co tam vylezlo na nás posuďte sami.Jen mě těší,že tam jsou originál štítky od Dimmy.Všude jsou tuny kitu,montážní pěny a novin.Naštěstí jsou hotový kopita a už vše bude jak má být.Návíc projde odlehčovací kůrou-vyříznou se zadní blatníky a pak se kastle vyztuží...