u me je to celkem auktualni.Mam svou 309 XS 1.6 65kw a motoricky a technicky je super.Ale kastle ne orezla dost tak chci koupit jinou dobrou a prendat motor.Potrebuji to udelat co nejdrive abych zase mohl poradne jezdit takze je to celkem dost aktualni a proto se ptam,zda tam je nejaky vetsi problem...?!