Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    výměna motoru

    takze ten motor tam nedostanu vid?! Jinak jak se pozna 1.1 od 1.4 podle ridici jednotky?
    • 49
  2. SV 24

    výměna motoru

    nebo je vleky problem sehnat motor MI16 a napravnici z GTi? Rovnou to cele postavit.Ale zda na to budu mit ted finance.Motor s elektrikou to je tak 5000kc a neco do nej samo jeste padne... a jeste me napadlo co brzdy? Davat valec a posilovac z te me nebo je to stejne?! [upravil dne 25/10/09 SV 24]
    • 49
  3. SV 24

    výměna motoru

    u me je to celkem auktualni.Mam svou 309 XS 1.6 65kw a motoricky a technicky je super.Ale kastle ne orezla dost tak chci koupit jinou dobrou a prendat motor.Potrebuji to udelat co nejdrive abych zase mohl poradne jezdit takze je to celkem dost aktualni a proto se ptam,zda tam je nejaky vetsi problem...?!
    • 49
  4. SV 24

    výměna motoru

    ja mam svuj motor komplet s elektrikou a se vsim... Jen by mi slo o to prendani.Zda to bude sedet stejne ten motor s prevodovkou a tak.Jen ta kabelaz asi bude tezsi tam tahat co?!
    • 49
  5. SV 24

    ,,mozna\" prodej

    ja bych rovnou tam dal napravu GTi a motor Mi16 nebo 2.0 turbo
    • 31
  6. SV 24

    ,,mozna\" prodej

    ty jo ale to bude pekne drahy to vsechno udelat! To me vyjde levnejc to prehazet
    • 31
  7. SV 24

    ,,mozna\" prodej

    hele jsou potreba prahy,a uz to postoupilo k podlaze,u zadniho nosniku a u preedniho na jedne strane... To uz se asi nevyplati...
    • 31
  8. SV 24

    ,,mozna\" prodej

    no je orezla a asi koupim jinou kastli a prendam motor a dily...
    • 31
  9. SV 24

    výměna motoru

    tu napravu bych dal rovnou asi GTi a prevodovku s motorem.Brzdy dam take gti.Jen jestli je to velkdy problem ty motory prendat.Hlavne ta elektrika mi asi bude delat provlemi
    • 49
  10. Je velký problém vyměnit motor 1.1 za motort 1.6 65kw? Dá se to vůbec přehodit? Předem děkuji!
    • 49
  11. SV 24

    ,,mozna\" prodej

    tak bude zrejme na prodej.Myslite,ze 14.000kc je realna cena?!
    • 31
  12. SV 24

    Fakírův zelený závoďák :)

    mas to moc pekny! A hodne uspechu v zavodech!
  13. SV 24

    309 GTi

    diky! Napsal sem mu! Tak uvidime!
  14. SV 24

    309 na díly

    Kolik by bylo popr.za celou 309?
    • 12
  15. krasavice!
  16. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    pazoutek dnes dostal nove dvojite koncovky vyfuku.Jsou nerez a celkem mu podle me slusi...
  17. SV 24

    nába

    skoda... Dekuji!
  18. SV 24

    fotecky nasich auticek

    kit se sklenym vlaknem.Je nejlepsi na tohle.Ale stejne ho budu predlavat tak to nevadi
  19. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    a zepredu.Jsou oproti originalum odost mensi!
  20. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Po patrani po ruznych hezkych mensich zrcatkach nakonec padla volba na zrcatka z 205ky.Myslim,ze ji slusi a vypadaji dobre!
  21. SV 24

    fotecky nasich auticek

    ted nevim jake boule myslis??! Jinak na aute si delam vse sam.Ten naraznik neni hotovy mimochodem [upravil dne 9/10/09 SV 24]
  22. SV 24

    nába

    Kluciii nevite zda sedí nába ze 106 na 309ku?
  23. SV 24

    fotecky nasich auticek

    je to u ZŠ v Ml.Boleslavi
  24. SV 24

    podtlakovky...

    nemas za co!
    • 16
  25. SV 24

    podtlakovky...

    Filtr zustava i po jizde jen trosku teply... Nemam s tim problemi! Ale bylo by lepsi to nejak vymyslet lip pokud to jde...
    • 16
×
×
  • Vytvořit...