dness sem se vyhrnul do blizsiho zkoumani noveho vozu.Je na ni opravdu celekm dost prace.Sem tam ma orezla mista,ale to hlavni nosniky atd. jsou ok.Brzdy jsou nove a spojka ma najeto 5tis.km akorat skoda,ze se nemenilo s loziskem.Ktere se pomalu hlasi k vymene a budu kvuli lozisku delat tolik prace.Skoda.Jinak svezeni je to opravdu skvele!
Jinak cerne kanaldekly se mi moc nepacily,tak sem si je dnes striknul na bilo a rekl bych,ze to vypada lip