P4WLYK : ted je to zase docela spinavy,jak sem na tom pracoval musim ho vypucovat
redpepper :GTi naraznik to je,ale nevypada nejak ohle.Je asi poskrabany vid,ale ohly nevidim...
tak dnes sem dodelal rozvody a nakopnul auto a chytlo hned.Jen vodni pumpa,ktera byla pred tim sucha neprosakovala ted ,,chcije\" takze si dam jeste pumpu,ale jinak bezi pekne!
kluci napisete mi nekdo presny popis jak postupovat pri vymene rozvodu? Mam z toho trochu strach,abych vse udelal poradne.Klidne kdo ma i foto kde jsou rysky?! Predem diky moc!!!
[upravil dne 1/7/10 SV 24]