Zdravim Vas, jedna sa o zvuk pri rozbiehani, presnejsie pri 1 a druhom rychlostnom stupni potom to az tak nepocut pocas jazdy. Je to taky mrauciaci zvuk akoby (akoby niekde dochadzali baterky alebo stava) pocas rozbiehania auta a naslednej akceleracie rychlostnych stupnov. Je mozne ze by to mohol byt, motor alternatora? Vopred vam dakujem zia pomoc.
[upravil dne 26/9/12 14:56 od Pekos Pavelka]
[upravil dne 26/9/12 14:57 od Pekos Pavelka]