Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Ja sa este pokusim o lepsiu nahravku, ale nemam automat ako ty :DD a tak sa tazsie radia rychlosti:) ako som uz pisal to mraucanie zacina hned na jednotke, takze dufam ze to nebude to turbo ked teda ma tah az na 2000 otackach. A co by to mohlo byt konkretne v prevodovke?
    • 43
  2. Co vy na to ludia da sa s toho nieco vypocut ? vopred dakujem.. Inak ako je to s turbom? od kolkych otacok sa zapina turbo? [upravil dne 2/10/12 20:40 od Pekos Pavelka]
    • 43
  3. Pekos Pavelka

    historie podle VIN

    Zdravim vas, na mna sa asi omylom zabudlo, tak vas poprosim opät a vopred vam dakujem.
  4. Pekos Pavelka

    brzdy na 307

    ako hodnotite vyrobcu BOSCH? kotucov a platniciek..
  5. este dodam jednu ale je to slabo pocut:( na tejto nahravke je to pocut od 8 sekundy.. prosim dajte si to pokial je to mozno co najhlasnejsie. [upravil dne 27/9/12 13:30 od Pekos Pavelka] [upravil dne 27/9/12 14:00 od Pekos Pavelka] [upravil dne 27/9/12 14:04 od Pekos Pavelka]
    • 43
  6. Pekos Pavelka

    Rosenie predných svetiel

    Kazdopadne vadne svetla, su prasknute a ries reklamaciu alebo vymenu.
    • 20
  7. ok dodam nahravku. ja to hlavne potrebujem vediet na co sa mam pripravit kym dam auto do servisu.
    • 43
  8. Tekze pri vymene turba treba menit aj regulator tlaku oleja a co este by si odporucil? [upravil dne 26/9/12 16:16 od Pekos Pavelka]
    • 43
  9. ja by som dal total alebo shell:) filter bosch [upravil dne 26/9/12 16:11 od Pekos Pavelka]
    • 68
  10. To robilo aj mne hned od jednotky, ale tam som to nahraval pri malom plyne a nasledne pri pridani ked ma tlacit do plnych. Ked som isiel jemne a moc som nepridaval tak to pocut nebolo. A nakoniec si to turbo musel vymenit ?
    • 43
  11. Tak toto bolo este podobnejsie ale mne to robi hned pri prvom rozbehnuti na jednotke. Co najskor, sem hodim moju nahravku.
    • 43
  12. A ked je vadne turbo, ako sa to prejavi? moze auto fungovat ? prejavuje sa chyba turba aj takymto zavyjanim??
    • 43
  13. Dost sa to na to podobalo ale take upravy ja v motore nemam:)
    • 43
  14. Urcite z motoroveho priestoru.
    • 43
  15. skor ten trolejbus, je to hlavne pocut pri prvom stupni a druhom..
    • 43
  16. No pokusim sa to nahrat ale neviem ci to je mozne pocut. Je to rovnaky zvuk ako ked si pustas auto na baterky na dialkove ovladanie, alebo ked clovek napodobnuje zavodne auto, len to ma rytmus akceleracie, otacok motora..
    • 43
  17. No to neviem, ako to zistim? Ale toto by mohlo byt ono i ked neviem ake turbo ja vlastne mam, lebo som si myslel ze ja turbo nemam. [upravil dne 26/9/12 15:25 od Pekos Pavelka]
    • 43
  18. Zdravim Vas, jedna sa o zvuk pri rozbiehani, presnejsie pri 1 a druhom rychlostnom stupni potom to az tak nepocut pocas jazdy. Je to taky mrauciaci zvuk akoby (akoby niekde dochadzali baterky alebo stava) pocas rozbiehania auta a naslednej akceleracie rychlostnych stupnov. Je mozne ze by to mohol byt, motor alternatora? Vopred vam dakujem zia pomoc. [upravil dne 26/9/12 14:56 od Pekos Pavelka] [upravil dne 26/9/12 14:57 od Pekos Pavelka]
    • 43
  19. Pekos Pavelka

    Denní světla

    co je to DRL 10?
    • 37
  20. Pekos Pavelka

    Denní světla

    Ktore presne?
    • 37
  21. Pekos Pavelka

    Denní světla

    Cize ak vymenim tie drziaky malo byt to byt ok? kupovat radsej menej watove ziraovky?
    • 37
  22. Pekos Pavelka

    Denní světla

    Zdravim vas, prosim vas hovori zakon nieco o dennom svieteni zadnych svetiel? Mne sa drziaky ziaroviek zadnych svetiel roztavili a tak uvazujem o nejakej nahrade, respektive o dennom svieteni ale len prednych svetiel a zadne svetla nech su zhasnute. Vopred vam dakujem za pomoc.
    • 37
  23. Pekos Pavelka

    Pískanie brzd

    Toto som skusil nedavno aj ja a pomohlo to, aspon zatial to nepiska. Ale mne aj trasie volantom pri brzdeni, tak sa chystam na vymenu brzd a uvidim co potom sa bude diat, nakolko som uz kvoli tomuto brzdi menil a po case to zacalo opat triast. [upravil dne 3/7/12 18:06 od Pekos Pavelka]
    • 30
  24. Pekos Pavelka

    klima oprava

    Zdravim Vas, mne uplne prestala ist klima iba svieti tlacitko na zeleno a to je vsetko:( mozte mi prosim napisat, ake zhruba problemy by to mohli byt a ci sa mam aj financne na to nejak pripravit. vopred dakujem.
    • 16
  25. Daj pozor pri airbagoch mne to typek ped kupov zatajil ze menil sedla a dojabal mi kabelaz na airbagoch a teraz to nevie nikto zlozit.
×
×
  • Vytvořit...