Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. U mna pomohla, vymena stabilizacnych tyciek.
  2. Pekos Pavelka

    Vibrace při brždění

    Ja mam tento problem uz roky, uz ani neviem najst ani tu hlavnu temu o tomto probleme. Moje vibracie ako tu bolo uz spomenute su od 70 do 50 km/h a su dost brutalne. Teraz mi odislo aj ABS idem to rozobrat a cistit. Myslite ze moze mat ABS vpyv na trasenie pri brzdeni? [upravil dne 19/1/14 16:39 od Pekos Pavelka]
  3. A ked mam mensi rozmer rezervy je to problem? Rezervu mam R16.
    • 25
  4. takze stale mi guma nedorazila a zajtra mam dlhu cestu. mam radsej nahodit rezervu?
    • 25
  5. JJ uz som to objednal a mimochodom mam aj zadne tlmice na 70 % JEDEN JE VYTECENY. Jasne nevaham a nahodim aj tvrdak KONI a hoj sa do NL:D
  6. A poslali ti dokaz? Nieco podobne som zazil v NL ale tam som to musel uhradit za 5 dni, ale bolo to aj s fotkou a viditelnou SPZ.
  7. Diky Koblih, stalo sa mi to na zadnej gume a zda sa mi ze sa to zvacsuje.
  8. Inak taky defekt v 130 km/h by som si pozrel co sa stane lebo s toho som mal vzdy strach aj ked som este nikdy nemal defekt. Inak toto je uz spam:D ALL: a dakujem uz som to objednal. [upravil dne 30/4/13 15:55 od Pekos Pavelka]
  9. Vredestein ULTRAC CENTO 225/40 R18 92Y
  10. kokos ja mam za smolu, dalsich 100 eur:bojim
  11. Zdravim, dnes som nabehol na obruvnik a vsimol som si, ze som chytil gumu a je tam taka mensia hrca. Je nejaka sanca to opravit, mimo kupenia novej pneumatiky? Ď [upravil dne 30/4/13 15:35 od Pekos Pavelka]
  12. Vsak sam si pisal ze u vas to stoji 800eur co u nas resp. v BA nieje pravda. Tak preto.
  13. Ok pojdem to preverit znova a som zvedavy.
  14. No ja skor tomu nerozumiem preco mi tu hadzu take ceny? Inak za kolko dni su v cechach schopny vykonat prestrekanie auta s mensimi opravami preliacin? tu nak beru cca 20 eur hodina [upravil dne 29/4/13 19:11 od Pekos Pavelka] [upravil dne 29/4/13 19:12 od Pekos Pavelka]
  15. Tak na tento vtip by som sa pozrel:D neverim ze to dokazes spravit v \"nejakej lakovni\" za 800 eur?? Bol som v niejkolkych servisoch a prevadzakch aj u zivnostikoch a vsetci mali ceny tazko cez 1500 eur. (aj s vyrovnanim lahkych preliacin)
  16. No tie ceny vobec niesu v BA premrstene ak mas lakovaciu garaz so vsetkym mozme sa dohodnut! aJ SO ZARUKOU. vix: co je akoze na povazenie?? ze si chytrejsi ako ja ? seru na tebe:P [upravil dne 29/4/13 18:54 od Pekos Pavelka]
  17. Takze som si objednal moj oblubeny STANADINE PERFORMANCE FORMULA (Diesel Fuel Additive). Flasticka ma 235 ml a vystaci na 120 litrov nafty a stoji 7 a nejake drobne EURA. Da sa objednat v Pezinku u specializovaneho opravcu dieselovych motorov. [upravil dne 29/4/13 18:36 od Pekos Pavelka]
  18. Ja som mal kedysi slaby tah na dvojke a ked som dal vymenit vzduchac tak 200% rozdiel.
  19. Pekos Pavelka

    brzdy na 307

    ok dakujem
  20. Na urcitej stranke pisu ze zakryju komplet vsetko jedine ak by si mal nejake preliaciny. ale bohvie aka je pravda. no ja este neviem kolko vyrataju mne ale pokial to bude nejako moc tak to kaslem. Na normalne prestrekanie by som potreboval asi 2000 eur aj s nejakou opravou malych preliacin na blatnikoch a na 5 dverach. [upravil dne 29/4/13 18:09 od Pekos Pavelka]
  21. Zdravim vas, uz ste sa niekto stretol s touto novinkou? Ja som to vychytal na autosalone v BA a rozmyslam, ze si to dam i ked cenu este neviem nakolko ceny zistuju zvlast podla typu auta a co zakaznik chce. Zaujal ma aj polep svetiel a ochrana laku vozidla, zakrije to vsetky skrabance komplet. [upravil dne 29/4/13 16:32 od Pekos Pavelka] [upravil dne 29/4/13 16:33 od Pekos Pavelka]
  22. Pekos Pavelka

    brzdy na 307

    No ze ja som si kupil asi ten druhy model dosticiek bez tej pruzinky, bude sa to dat nahodit?
  23. Pekos Pavelka

    brzdy na 307

    Gabriel: ten druhy model dosticiek je bez tej pruzinky?
  24. ha jo myslel som zhavice.
×
×
  • Vytvořit...