Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Tak doteraz mi neprisla odpoved od vyrobcu, co je s tymi mojimi svetlami a tak ziadam vratenie penazi. Mozte mi poradit nejake svetla co budu hlavne kvalitne?
  2. Pekos Pavelka

    podvozok 3O7

    A ktore presne mas? ja som mal tiez ale musel som to dat dole, auto mi zatahovalo do strany.
  3. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Ja to prave reklamujem a v servise mi povedali ze nastavitelny kolik sa sice kruti ale to je vsetko, svetla vobec na to nereaguju. Myslis ze mi vyreklamuju rovnako vadne svetla? vyrabaju to tajwanci fuuj, nemci to nerobia? diky
    • 20
  4. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Presne ako pises, oslnujem na vodicovej strane docela dost. Doslova svietia na lavu stranu, v servise mi povedali ze sa nedaju nastavit, co nechapem. Este ku tomuto vsetkemu sa mi lave svetlo po dazdi zahlmlieva. Poradite prosim nejako?
    • 20
  5. Pekos Pavelka

    Panel klimatizacie

    Zdravim vas, mne to tiez odislo ale nesvieti ani jedna zrazu. Tak asi poistka ze? Ja tam nemam originalne radio tak neviem ako to vymenim:myslim [upravil dne 22/5/11 06:30 Pekos Pavelka]
    • 22
  6. Pekos Pavelka

    Airbag snimac

    Ano presne vsetky:( Pokusim sa najst ten papier z diagnostiky a dolozim . [upravil dne 22/5/11 05:44 Pekos Pavelka] [upravil dne 22/5/11 05:45 Pekos Pavelka]
    • 20
  7. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Myslim ze ano, zo zadu je nalepka MOTOR.
    • 20
  8. Pekos Pavelka

    Tečie servo - oprava

    Ja sa chcem prosim vas spytat, ci pri natacani kolies musi byt pocut nejaky zvuk od serva? Mam pocit, ze mi to odislo. diky
    • 13
  9. Zdravim vas odbornici, toto je hlavny problem co mam: Zdravim vas, ja mam 307 a sportovni tlumice KONI jmenuje se to SPORT KIT. Po nahozeni tlumicu, vymene tycek rizeni, pneumatik auto zatahuje do prava. Pred tym som tam mal originalne diely ale auto sa spravalo normalne, ked som pustil volant tak slo krasne rovno, ale ted to taha do pravej strany. V servise uz nevedia v com to moze byt, rikaji ze bud je spatnej tlumic nebo je problem v aute ale nevedeli co konkretne. Na hodinu si uctuju 550kc tak uz sa nechcem na nic obracat, nakolko ma dost sklamali ked nevedia vyriesit moj problem, aj po zaplateni faktury za zhodenie a nahodenie tlmicov. V koni sem delal tak vim ze tam by nemel byt problem, nakolko sa zameriavaju hlavne kvalitu. Resit to budu aj Z holandanma ale chci si bejt 100% isty, ze je to teda tlmicami. Stabilizatori nemenili moze to byt tym? Tlmice su nastavitelne ale v servise nastavenia nezadavali, lebo som chcel vediet ako sa bude spravat bez nastaveni. Ja dufam iba v to ze ked predok spustim o 40mm (max.) tak to bude v poradku. Vopred dakujem za vase pripadne rady. Som zufaly. Zistil som ze ked mi robili geometriu tak tam zadali ine gumy ako mam ja, myslite ze to je velky problem? Myslim ci to moze mat suvis s tym tahanim do pravej strany.(MOJE GUMY SU: 225/40 R18) Prikladam kopie: P.S. dufam ze nevadi ze som zalozil novu temu:mad:
    • 6
  10. Pekos Pavelka

    tečie popod predné sklo..

    Kukni v teme 307, je tam toho dost. Mne to nedavno robili a voda bola pod pedalmi. [upravil dne 21/5/11 16:42 Pekos Pavelka]
  11. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    A ta znacka SONAR je v pohode?
    • 20
  12. Ocividne si zrucna osoba. Tie rury su fakt take tenke? Na zakazku nerobis taketo cosi?
    • 41
  13. Musim priznat ze aj mne ide trosku ztuha, ale minuly rok sla lahsie. Predmajitel mi vravel ze menil spojku za novu, tak ma zase pekne odrbkal:grr
    • 32
  14. Ta tycka stabilizatora je co? Nie je to tycka riadenia? Je dobre vymenit aj vsetky silentbloky?
    • 11
  15. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Tak bol som to prebehnut na dlhsiu trat a zistil som ze s pravej strany este ide kovovy zvuk, ked nabehnem na nerovnost. Myslim ze to je pruzinou, bucha o tlmic aj ked s nou pomykam rucne. Pruziny su ale spravne na tie tlmice. [upravil dne 21/5/11 15:56 Pekos Pavelka]
    • 30
  16. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Takze som nakoniec kupil dobre? Som rad fakt rad, uz si lamem hlavu dva dni s tymi svetlami a teraz mam po starostiach:) moc diky
    • 20
  17. A treba menit potom komplet potrubia az od motora? Ako sa napoji ten druhy vyfuk?
    • 41
  18. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Mohol by si prosim to nejak upresnit? alebo nejake foto kde je vidno aky je rozdiel v lavom a pravom cape. Takto by som to overil aj ja podla foto. I ked tomu moc neverim, ale urcite si to chcem overit. Moc dakujem.
    • 30
  19. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Este taka otazka. V servise by to nemali brat ako reklamaciu? Ked oni vymieniali tlmice?
    • 30
  20. Pekos Pavelka

    Airbag snimac

    Zdravim vas, ja som kupil auto z nefunkcnymi airbagmi. Majitel predomnou menil vyhrievane sedacky za kozene a pokusal sa to nejako zapojit, ale rozstikal kabelaz aj na airbagoch (tajto nejak mi to tvrdil). Diagnostika pise: prerusene obvody na vsetkych airbagoch aj v stlpikoch. V servise nevedeli hned co presne by pomohlo, ale povedali mi ze pri najhorsom vsetko vymenit:) V podstate keby sa ta kabelaz pozapojovala spet tak ako mala, malo by to ist ci nie? Len neviem kde zozeniem presny vzor kabelaze airbagov a kto by to bol ochotny opravit tiez nie. Je zase pravda ze ked strelia airbagy tak je po vsetkom a minimalne ma to bude stat okolo 1500 eur:) Rozmyslam ze kupim sportove sedacky z tymi 3 bodovymi pasmi. Vdaka za vase nazory.
    • 20
  21. Pekos Pavelka

    Najeté km

    Zdravim vas, vedel by niekto pretocit tachometer na povodny stav? o 100000 km by som to chcel pridat.
  22. Pekos Pavelka

    samorozsvícení svetel

    Ja to mam ale nefunguje to tak ako by malo, aspon myslim. Proste niekedy to ide zapnut a ked je to zapnute niekedy to nejde vypnut a zas opacne. Nepouzivam to teda a kupil som nove svetla (angels eyes) tak som zvedavy ci to pojde na nich.
    • 14
  23. Pekos Pavelka

    Demontaz stieracov

    A ake stierace doporucujete? Original alebo tie s FLAT systemom?
    • 6
  24. Pekos Pavelka

    tesnenie dveri

    Moze ti tiect voda do auta. Mne tadial tieklo a este som maval vodu pod pedalmi. [upravil dne 20/5/11 23:02 Pekos Pavelka]
    • 17
  25. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Ako myslim ze to je mozne, ale nechce sa mi verit ze by to takto skolacky dodrbkali. Nerobilo by to vacsiu galibu keby to bolo prehodene ako pises? Ako by som to zistil? Na zdvihaku? [upravil dne 20/5/11 22:55 Pekos Pavelka]
    • 30
×
×
  • Vytvořit...