Přejít na obsah

R.Vinicky

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele R.Vinicky

  1. R.Vinicky

    ET 40

    Díky!!!!!
  2. Zdravím, mám 206, 2.0 HDi, chci se zeptat, zda by tam šly kola 15ky s ET 40? díky!!
×
×
  • Vytvořit...