Přejít na obsah

pitrst

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele pitrst

  1. ahoj všem,poradíte mi někdo kde stáhnout schéma vstřikovacího čerpadla ?
  2. nemate někdo náhodou jednoduché schémátko vstřikovacího čerpadla Lucas? mam na mysli co je který šroub, k čemu jaká páčka nebo kladka a pod. Potřeboval bych alespoň základní orientaci . Dík ... z hlavní stránky mi to nejde stáhnout( čerpadlo .pdf) [upravil dne 8/4/06 pitrst]
×
×
  • Vytvořit...