ta naša je 98,okrem kože a šibru všetko,ma 2 bagy,sa mi zda,komfort neni o čom idealne za babami/mala spalna/ohladom 2,5je dost rozdiel v boxeri a tu,tu ma vyvažovacie hriadele,takže je velmi kludný ako som skorej pisal neni doriešené chladenie origo prevádzkova teplota je 95 tak si domysli čo sa deje ked mu chceš dat plný,nemá tak velký chladič ako boxer .pozor je dlho sprevodovaný takže jeho revírom je dialnica určite to nie je lenoch skor počítaj že su to 2 tony železa takže na blbiny na semaforoch zabudni palubák je,ale nevidim dovod,dlhodobá spotreba 7,2 na zimakoch 7,4 skor má význam daždový senzor,ovladanie radia pod volantom+10 repro/origo/ a tempomat bonus ako el sedačky z vyhrievanim,asi tak