Přejít na obsah

roman74

Uživatel
  • Počet příspěvků

    119
  • Registrace

Vše od uživatele roman74

  1. roman74

    ND na 605 2.5 TD

    na tej napravnici sa vieme dohodnut,je už vymontovana,ak by bol záujem....pošli mail
  2. roman74

    ND na 605 2.5 TD

    jj je to ona... tatka tu druhou zelenou 605 tukl na zadek-sice ne moc ale už to nechce opravovat--jinak jak jsi sháněl tu palubovku v digi tak tedka už ji mám:) heh ked ti poviem že mi bola prd platna!?nesedeli vnútorné prepojenia,nakoniec to musel kamoš prerobit,dal miesto toho displia palivomer z 309 a facha,nic moc,ale čo už,tak keb ju niekto potreboval daj vediet,vymenime.ozaj znak neni?a nemala nahodou ostrekovače svetiel? [Edited on 18/2/12 10:48 by roman74]
  3. roman74

    ABS off

    aj u nas doma oblubene/lepšie ako fiat
  4. roman74

    ND na 605 2.5 TD

    ak je to tá čo myslím tak pekná čierna koža
  5. roman74

    ABS off

    ved prave že vozíme v tej stodole našu princeznú,ale ked tak rozmýšlam.mám doma modul abs zo starej 605,je to totožné,alebo?odskúšam dám vediet
  6. roman74

    ABS off

    aha no parada,dik za radu lebo ja to abs k štastiu nepotrebujem,cely život bez tak hadam sa nebudem hrat na pekneho,ale občas ide aj manželka ......
  7. roman74

    ABS off

    prepáč,ale opis vystihuje skutočný stav,a moje možnosti diagnostiky. Tak ešte raz: pri zopnuti spinačky sa mi nerozsvieti kontrolka abs,žiarovka je ok,samotne abs nepracuje-odskušane na snehu.Stačí takto? pomože zresetovat system odpojením baterky? [Edited on 14/2/12 09:03 by roman74]
  8. roman74

    ABS off

    nie,neni čím a v tejto kose ani kde
  9. Zdar borci mám problém na mojom Ulysse 2,1TD s ABS,nesvieti kontrolka,žiarovka skontrolovaná a pri brzdení na snehu či lade nefunguje Tak prosím rozumné návrhy
  10. roman74

    Kupa 605-ky ???

    ta naša je 98,okrem kože a šibru všetko,ma 2 bagy,sa mi zda,komfort neni o čom idealne za babami/mala spalna/ohladom 2,5je dost rozdiel v boxeri a tu,tu ma vyvažovacie hriadele,takže je velmi kludný ako som skorej pisal neni doriešené chladenie origo prevádzkova teplota je 95 tak si domysli čo sa deje ked mu chceš dat plný,nemá tak velký chladič ako boxer .pozor je dlho sprevodovaný takže jeho revírom je dialnica určite to nie je lenoch skor počítaj že su to 2 tony železa takže na blbiny na semaforoch zabudni palubák je,ale nevidim dovod,dlhodobá spotreba 7,2 na zimakoch 7,4 skor má význam daždový senzor,ovladanie radia pod volantom+10 repro/origo/ a tempomat bonus ako el sedačky z vyhrievanim,asi tak
  11. roman74

    Kupa 605-ky ???

    z vlastnej skusenosti ti možem povedat,doma je už tretia 605 počnuc 2,1 hladká už v nebíčku/cez 2,1 td automat/tiež už to má za sebou po nehode/po súčasnú 2,5 pokial máš na ruke nerieš/ono na 2,1 turbo kapú prevodovky/asi od vlečenia/na 2,5 zas blbnú hlavy/ked si poriešiš termostat je to pohoda/len z tou naftou opatrne neni háklivá,ale zas z kaluže do toho nelej a bio nafte sa vyhni ako cigán lopate,pozri v rakúsku je to pod nosom a je ich tam dost,tá naša tiež od tial došla,automat je iba 4kvalt a k 2,5,prevez sa v nejakej potom uvidíšono na tahanie vleku automat nerobí mu to dobre velmi rýchlo tii odídu spojky a oprava sa prehneš,radšej manuál [upravil dne 2/1/12 12:42 od roman74]
  12. len tak mimochodom ,mám tiež za sebou výmenu čerpadla na Bosch a doležité zistenie aspon pre 806 je že sa dá natiahnut tlak od turba do čerpadlaz hadice od turba,je to dole pod motorom a hadička končí v tlakovom snímači ktorý je bez lucasa neptrebný/snímač je schovaný na nosníku pod baterkou
    • 57
  13. roman74

    806 sedadlá - poťahy

    mne to robili látkou,ale taká čo znesie umytie aj tecnickým benzínom,to vieš občas vyzerám jak baník ked skončím v robote,V žilmonte,ale kamarát je čalúnik možno by sa dal ukecat
    • 16
  14. roman74

    806 elektróny

    už si našiel nejakú rozumnú ponuku?
    • 34
  15. roman74

    806 sedadlá - poťahy

    tak im povedy že krízu na nich,mne obšili v Žiline 605 na mieru nanovo,a ani nepípli
    • 16
  16. roman74

    806 elektróny

    aj ja by som rád,aj ja /Alfácke 16 asi eee? že?
    • 34
  17. mne sa takto zablokovali dvere,zadné.takže vybrat sedačku ,opatrne tapec,prebojovat sa k zámku.a potahovat pákami na zámku,kým môdrejší neustupi.ked sa mi otvorili dvere/tolko bohov nemajú ani v indii,čo som ich spomenul po mene/vymontovat samotný zámok poriadne namazat,prach a roky je svina a je všetko OK/poradil som Ti?
  18. roman74

    snímač rýchosti

    dík ,naštastie to bol ten snímač,podla prevedenia ten z magnetom
    • 6
  19. roman74

    snímač rýchosti

    dakujem ti ho tam pekne ,to viem aj ja,ale či u šofera ,alebo u spolujazdca?háát
    • 6
  20. roman74

    snímač rýchosti

    dik že si si ma všimol,a netušíš kde v tej stodole je ten neštastný prevodník umiestnený?lebo dnes som kúpil druhý snímač ale ak nebude tam chyba tak kamarát je velmi dobrý v elektrike a opravit ho nebude až taký problém ako ho nájsť.dík
    • 6
  21. Česť pri dnešnej prvej jazde na našom prírastku do zbierky Ulysse 2,1td som zistil že mi nefunguje tachometer,ani rýchlosť a ani nepočíta/asi čidlo,káble su ok konektory čisté/nájde sa niekto ,kto mi to za slušnú cenu predá ? [upravil dne 11/11/11 16:14 od roman74] [upravil dne 11/11/11 16:16 od roman74]
    • 6
  22. roman74

    vonkajsi teplomer

    aký problém riešiš? ked chceš na diagnostiku,mna v peugeote vysmiali vraj staré už nedržia
    • 7
  23. roman74

    vonkajsi teplomer

    to že sa ti točí motorček je fajn,ale že je bud pretrhnuté lanko , alebo utrhnutý plastový držiak a lanko v nom iba klže /vyber si a ten teplomer asi bude v prčiciach čidlo /uložené je v spetnom zrkadle/ a to by malo pasovat aj z 406
    • 7
  24. roman74

    startér

    zaručene pasuje z 2,1 štartér do 2,5 a opačne ,len na zimu do 2,5 je lepšie dať ten silnejší /originál/ odskúšané,preverené ok?
    • 12
  25. roman74

    startér

    ak je o tretinu vedší tak by mohol byt kludne aj z 2,5td
    • 12
×
×
  • Vytvořit...