Přejít na obsah

sauromalus

Uživatel
  • Počet příspěvků

    83
  • Registrace

Vše od uživatele sauromalus

  1. sauromalus

    nefunkční display

    děkuji za upozornění, tom vlákno jsem samozřejmě četl, děkuji za informaci, že není potřeba nic nastavovat přes diagnostiku.To v původním vláknu nebylo. Tedy jsem koupil vadný displej. Hm... Děkuji všem JV
    • 24
  2. sauromalus

    nefunkční display

    Žárovkami to není, ten display, pokud je chladno, běží bez problémů, celou zimu ( auto jsem koupil v únoru) fungoval normálně, teď, když je hic a např stojí auto na slunci, tak klesne kontrast displeje, tj. hranice mezi světlem a tmou mizí, celý displej celou plochou trochu svítí a jas prosvětlených bodů klesá... Je to závislé na teplotě, pokud v autě udržuju zimu, tak to funguje, nejhorší je, pokud svítí skrz sklo sluníčko. Sehnal jsem jiný, ten funguje i za tepla, ale nejde přepínat páčkou na pod volantem na datum, spotřebu, okamžitou spotřebu, dojezd k pumpě atd... Ovládání radia je bez problémů. Auto je rok výroby 2005, tam, jak jsem se dočetl, se montovali problematické displaye. Ten druhý co mám, je z roku 2003. Určitě tu je nejeden, kdo jej měnil a ví z vlastní zkušenosti, jak by se to mělo chovat. Ve fóru je spoustu odkazů, s tím žeje potřeba vyměnit, ale jestli se muselo něco nastavovat přes diag. nebo ne, to nikdo přímo nezmiňuje. Ani nikdo nepíše, jestli podobná závada je přímo v displayi, nebo v elektronice, ale ono je to asi jedno, display je připojen přes plastikovou propojovací folii, takže to stejně jakýkoliv zásah prakticky vylučuje. Děkuji všem za příspěvky. Omlouvám se za delší proslov a všem děkuji. JV
    • 24
  3. sauromalus

    nefunkční display

    Koupil jsem na aukru, ten stejný, vše se jeví funkční, ( tedy vlastní display, radio OK, funkce ( čas , datum, jazyk) jdou nastavit,) jen přepínání páčkou volantem nefunguje ( dojezd, spotřeba atd). Jde mi o to, jestli je vadný, nebo jestli jsem něco špatně... S původním vše chodí.Děkuji JV
    • 24
  4. Odešel mi display od pp, tedy ten nahoře vprostřed. ( Peugeot 307 break, r.v 2/2005 ) Zatepla ztrácí kontrast. Auto jsem koupil v zimě, to to fungovalo, ale od jara..... Tedy chci se zeptat, seženu li si display stejného typu, bude mi komunikovat se zbytkem auta, tedy se řídící jednotkou ? (Samozřejmě display typu B bych nahradil typem B ). Je to potřeba povolit ( nastavit něco ) přes diagnostiku ? Děkuji JV
    • 24
  5. Na pátý fotce vypadá horní miska, že není rovnoběžná se spodní, to je fotkou nebo fakt ? Mám šest let starýho mpeugeota a žádná mezera tam není, výstupky jsou opřené o plech. Na každý straně jiný tlumič ? Uf. Píšeš nové horní uložení, ložisko, - to na fotce je pěkně orezlé. To je to nové ?
  6. Shodou okolností mám inkriminovanou část rozdělanou ( praskla mi pružina), tak jsem koukal, jak je to udělaný a jak by to mohlo nesedět, výsledný poznatky : spodní gumová část ložiska zapadá výstupky do karoserie ( orientace výstupků shodná se směrem vozidla, miska sehora se opírá o plech osmi půlkulovitými doteky. Pokud tyto na sebe přiložím bez namontování, je mezera mezi nimi asi 5 mm, což odpovídá zhruba tloušťce plechu + mezera mezi plechem a spodní částí ložiska L možisko se opírá po obvodu, střed je poněkud \"utopený\".Otázka je, jak přesně vypadá horní uložení od jiných výrobců ( nevím od koho je mé, předpokládám originál, firmu jsem nenašel ) a případně, nemůže li dojít věkem k deformaci plechu, vzhledem k tomu, že každá polovina uchycení se opírá o plech trochu jinde.A není li to kombinace spodní a horní části od jiných výrobců. A ještě mne napadlo, je li matice mezi spodní a horní miskou originál (cca 8mm včetně podložky ). [Edited on 18/4/11 11:22 sauromalus] [Edited on 18/4/11 11:27 sauromalus] [Edited on 18/4/11 11:31 sauromalus]
  7. sauromalus

    historie podle VIN

    Dobrý den šlo by zjistit něco o P307 VIN VF33EKFUB83939296 případně i servisní historii ? Peugeota zatím nemám, ale už se na nějakýho těším. Moc děkuji
×
×
  • Vytvořit...