to bylo pro ostatní, pro tebe mam samozřejmě soukroumou prosbu:D:D
zní asi nějak takhle: Lucinko prosím doraž, protože pokud napíšeš že dorazíš tak se určitě ukáže mnohe víc kluků:D:roker
Nazdárek, po zkušenostech z tohohle pondělí mi to nedá, zítra jedu mejt auto na wapku, a pak se pravděpodobně přesunu na sraz Průhoničáků v Modřanech(tam jak jsme se pak přesouvali), navrhuju sraz kolem půl šestý. Dorazí ještě někdo?
a já si nikdy nehty nelakoval:D nicméně křídlo, blatník a dveře jsem zvládnul
[upravil dne 31/5/12 21:04 od Moby89]
[upravil dne 31/5/12 21:05 od Moby89]
s tim křídlem je to jednoduchý, když to zk... azíš, tak to obrousíš a uděláš pokus číslo dva:D
nicméně na laku je nejtěžší to pořádně přípravit pod barvu;)