Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    já vim, strategickej tah ne?
    • 71
  2. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    to bylo pro ostatní, pro tebe mam samozřejmě soukroumou prosbu:D:D zní asi nějak takhle: Lucinko prosím doraž, protože pokud napíšeš že dorazíš tak se určitě ukáže mnohe víc kluků:D:roker
    • 71
  3. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    určitě doražte, čim víc tim líp:D
    • 71
  4. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    zapomel jsem dodat, je to ta zelena pumpa vedle kelyny, Q100 se jmenuje
    • 71
  5. Nazdárek, po zkušenostech z tohohle pondělí mi to nedá, zítra jedu mejt auto na wapku, a pak se pravděpodobně přesunu na sraz Průhoničáků v Modřanech(tam jak jsme se pak přesouvali), navrhuju sraz kolem půl šestý. Dorazí ještě někdo?
    • 71
  6. já myslim že to byla fuška ale tak znáte to, když jsou kontakty, všechno jde:D:D
  7. Moby89

    French Star by Lucí ;D

    a já si nikdy nehty nelakoval:D nicméně křídlo, blatník a dveře jsem zvládnul [upravil dne 31/5/12 21:04 od Moby89] [upravil dne 31/5/12 21:05 od Moby89]
  8. Moby89

    French Star by Lucí ;D

    s tim křídlem je to jednoduchý, když to zk... azíš, tak to obrousíš a uděláš pokus číslo dva:D nicméně na laku je nejtěžší to pořádně přípravit pod barvu;)
  9. myslim že pak by mohl vystoupit Vektor s kytarou a pár otestovaných zpěváků
    • 61
  10. Gabriel: jméno+ kterou z těch tří fotek;)
  11. upřímně tohle není můj šálek kafe, ale asi to přežiju:D
    • 61
  12. jj takže příští spontální minisraz už zase vlaastním;)
  13. takže, řemen vyměněn, technik nepotěšen(musel vymotávat kousky řemene ze všech kladek)=opět brázdíme ulice:roker
  14. Moby89

    French Star by Lucí ;D

    pěkné
  15. stačí, oficiálně jsi přihlášená, teď je to jen o fotce;)
  16. a ještě ty webovky kde si stáhnul tyhle fotky:D:D:aut
  17. koblihu že i tobe budu muset upozorňovat na důsledný pročítání vlákna.....:bojim:D:D Jméno:roker
  18. Moby89

    2.2 HDI 6ti kvalt

    v názvu toho inzerátu, takže spíš kde jí vzal prodejce;)
    • 10
  19. ty osobně nic nevyhraješ:aut
  20. h4wk3y: přečti si první příspěvek uzávěrka posledního května= ve čtvrtek;)
  21. to je asi jenom dobře;)
  22. stifler: co řešíš? napiš to takhle na forum, a uvidíš kdo se sleze;)
  23. Vítěz!!!!!!!!!!! :D
  24. Agressor: proc chudak ja? Já mam od tebe slibeno 50 metráku uhlí a ještě k tomu pomoc při otrkávání Lůci, já myslim že chudák nejsem:D:D:D
  25. se ozvi, uhlí je fajn, ti ho uklidim tak že už ho nikdy nenajdeš, uhlí se vždycky hodí:D:D
×
×
  • Vytvořit...