Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    změna náboje kol

    myslíš že na technicky jim nebude vadit že budeš mít neorigo(jiný) náboje?:myslim
    • 25
  2. Moby89

    406 Zpozdilek

    18cky? dle me zbytecnost(snižovat nechceš, že občas zajedeš do polí) a na 18cky budeš muset dát hodně nízkej profil gumy...
  3. na neděli procházka: sedmihorky->hrubá skála->místní arboretum(fakt stojí za to)->valdštejn->různý skalní vyhlídky->zpět do camu. trasa cca 10 km. ;)
  4. on chtěl napsat projet:D:D
  5. camp sedmihorky http://www.campsedmihorky.cz/kontakt/ snad nás tam nevypečou a bude volno;)
  6. scratch: takhle to jde dělat, pač stejně se nikdo mimo tuhle známou bandu nepřihlásil(vyjímám tebe, ty jsi se ozval až teď) zpozdílek a Hoky, psali že nevědí jak to bude(to pro mě znamená ne), tudíž tohle bude lehce improvizační.
  7. takže pro všechny, jelikož se č. ráj skládá zhruba ze tří vetších oblastí, napíšu že camp bude nekde v sedmihorkách, kterej konkrétně, těžko říct. a časovou osu a harmonogram? dost nemožný:D, viděl bych to v sobotu tematicky: ukázat troskám Trosky, pak proč bychom se báli na prachovské skály. a kdo ví co šílenýho nás ještě napadne;) a časově záleží jak budou fit řidiči:D:D
  8. takže info je jednoduchy, vzhledem k tomu ze nevite zda budete schopni se učastnit, přesunuli jsme trasu směrem na českej ráj.
  9. jj já teda rozhodně mizim mimo prahu
  10. ne to je aby si zvykla:D
  11. tomu kulový rozumíš, my ošetřovatelé tomu říkáme prevence;)
  12. ještě žije, ale nemáte někdo navod jak otevřít a nastartovat bagr bez klicku?:D
  13. sakra to jsem nejak prehlidl;) ja bych to videl ze se sejdem na Q(at nikdo nebloudi atd...) a pak se dohodnem;)
  14. Fuller: klid, zakázala je Lůca kvuli tomu že na ně nemůže(nemá kratit 206tou):D ok takže v 18:00 tam;)
  15. o tom nic nevim:D:D
  16. co dneska nejaky to qcko? od 18:00?
  17. staci se na tech fotkach normalne tvarit a nemit porad v ruce flasku:aut
  18. fotky z dneška na rajčeti: http://srazynaqcku.rajce.idnes.cz/working_and_grilling/
  19. Moby89

    Klubová ikona má dnes narozeniny

    už zase?:D neslavil je na kokoříně?:D:roker
    • 11
  20. Moby89

    206 GTI - PROBLEM STOLETI!!!!

    ŘEŠENÍ TI TADY ZAZNĚLO ASI 5KRÁT NAPÍCHNI TO NA DIAGNOSTIKU A UVIDÍŠ PODLE HISTORIE CHYB, POKUD NEBUDEŠ VĚDĚT, DEJ SEM PAK KOD ZÁVADY!
    • 20
  21. Moby89

    motor roka 1.0l trojvalec 92kW

    peču s nima,znám mazdáky,dokonce skalní sekci 323fclubu, ale mazdu jsem nikdy nemel;)
    • 43
  22. Moby89

    motor roka 1.0l trojvalec 92kW

    já mazdu? NIKDY!!
    • 43
  23. Moby89

    motor roka 1.0l trojvalec 92kW

    podle me je to slepá evoluční větev z japonska(ostatně jako celá mazda):D:D edit: kdo mě zná tak pochopí [upravil dne 6/7/12 13:20 od Moby89]
    • 43
  24. Moby89

    motor roka 1.0l trojvalec 92kW

    švejk: ono ten wankel ma jednu zasadní nevýhodu a to je 15-20l/100km víš? touhle cestou asi nikdo jít nechce:D:D [upravil dne 6/7/12 13:14 od Moby89]
    • 43
  25. Moby89

    motor roka 1.0l trojvalec 92kW

    na tomhle jsou zarážející tři věci: 1.je to tříválec(pro mě to není motor, možná motorek stěračů, ale ne víc) 2.litr?(pane bože kde je doba kdy 1,4 byla nemenší běžnej objem) 3. a to nejdůležitější FORD?!(pokud na slavný tdci platilo fordem tam a vlakem zpátky-vlastní zkušenost, tak co potom tohle):D:roker
    • 43
×
×
  • Vytvořit...