Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. to zase nemůžu pít, řídit atd....:roker myslim tam 93 by šlo:D
  2. předsedo, množí se mi hlášky že vypadám staře, ale že i ty brute, to jsem nečekal, tak mi pls uprav tu číslovku:D;)
  3. jasné mě nedošlo že jedeš z druhý strany, já sjedu na příbram pojedu na dlouhou lhotu a tam doleva. tudíž někde v tý hlotě?
  4. jemu nehučí jemu píská:D:D ale mojeho názoru si nevšímej, já dělám do včel:roker [upravil dne 6/4/12 12:16 od Moby89]
  5. ale vždyť to byl oprávněnej topic(to o tom turbu):P:P:D:D:D:D
  6. Moby89

    nejstarší auto na klubu :)

    já si myslim že mam nejstarší pofaceliftovanou(z výroby) 306tou 12/99:D ale jinak to bude určitě Ota
  7. dobrá myšlenka, přímo před sjezdem na příram je podle mapy benzina, tak tam?
  8. Moby89

    třesení auta při akceleraci p306

    nějaká bližší specifikace? motor, r.v.?
    • 8
  9. to jsme si domysleli, a proto se chovali ještě slušněji něž kdyby jsi tam byl jenom s manželkou:D:roker
  10. správně, kdo teda jede kromě mě a \"strejdy\":roker jinak ja cca kolem 16:00 vyražim z praglu
  11. Moby89

    Včerejší zásah GIBS v Praze

    měli co dělat aby se kolem toho auta vešli, když ho obkličovali:D, jinak akci schvaluju.
  12. to už je pak o technickym stavu vozidla, přece pokud vim že mam ručku \"volnou\" tak používám i kvalt pokud vim že mi ručka drží tak kvalt nepotřebuju.
  13. dle mě nemaj klasický 1,6(aspon 323f) ty maj 1,5ky ale myslim, jinak z mýho okolí kde jsou BAčka, mrkačky a Bobiky(323f HB) tak jsou spíš 1,8čky a 1,9GT, ale ty 1,5tky táhli hezky;)
  14. Moby89

    Pevný radar

    v podluží to fotí kde?
  15. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    dnes jsem potkal na modřanský na pumpě Mefa- pokecali jsme, dali cígo a jeli každej svojí cestou:roker
  16. já dorazim, tak mi pls drž místo někde u sebe, respektive jedeš sám nebo v bandě?
  17. gumy jsou skoro KO, s podložkama počítám, ještě si hraju s myslěnkou vzít je na černo a přeleštit límce
  18. rozkaz předsedo:roker
  19. takže se máme chovat slušně?:roker
  20. přesně tak:) a co řikáš na ty kola?
  21. odejdou? odejdou... pak uvidíme co dál
  22. Jimmy: jsou tam pokud se nepletu 121 do tech se 1,0L dávali;)
  23. tlumiče zůstali, vim že je to možná chyba, ale doku se člověk nepoučí vlastní chybou....
  24. a dál jsem konečně vyměnil ty snížený pružiny, fotku nemám pač jsem to dodělal za tmy, tak jen rozdíl mezi původní pružinou a tou kratší
  25. tak jsem zkusil o víkendu kámošovi kola, nejsou přidělaný ani auto není úplně z heveru ze dvou důvodů- rozteč 4x100 a ET 35. ale mě se zamlouvaj. co myslíte?
×
×
  • Vytvořit...