to už je pak o technickym stavu vozidla, přece pokud vim že mam ručku \"volnou\" tak používám i kvalt pokud vim že mi ručka drží tak kvalt nepotřebuju.
dle mě nemaj klasický 1,6(aspon 323f) ty maj 1,5ky ale myslim, jinak z mýho okolí kde jsou BAčka, mrkačky a Bobiky(323f HB) tak jsou spíš 1,8čky a 1,9GT, ale ty 1,5tky táhli hezky;)
tak jsem zkusil o víkendu kámošovi kola, nejsou přidělaný ani auto není úplně z heveru ze dvou důvodů- rozteč 4x100 a ET 35. ale mě se zamlouvaj. co myslíte?