Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. ohledně webu máš ZS, ohledně dalšího, kde vznikl teda problém když ty by \"jsi hlasoval pro\"? pokud vím sraz jsme řešili pře sz, program jsem popsal, vše jsem dodal jak jsi požádal, po té na klouzání mi bylo oznámeno že podpora schválena jako pro minisraz. Motivace pro ostatní dělat velkej sraz? Dle mě nulová
  2. technický problém už zde zazněl: bouchl catering(nebo jak se to píše), termín se snažíme dát do kupy samozřejmě co nejdřív, ale dávat šibeniční termíny jako: do deseti dnů atd... shreek: nepiš prosím odměna, ale podpora, když už, já za to nic nechci, natož ne do kapsy. Kurt: zodpověděl jsem všechny dotazy nebo jsem na nějakej zapoměl?
  3. upřímně, abych \"příště\" o tu angažovanost stál....(neber to zle, chápu postoj vedení a respektuju ho)
  4. a kokořín? založení vlákna v září 2011?
  5. scratch: klid, neřeš to. Ale děkuju:roker
  6. Kurt: nechci to tady zbytečně rozmazávat a zasírat, máš SZ
  7. byl jsem se kouknout na náměstí
  8. rezervní sud je jako pistole- lepším mít a nepotřebovat, než nemít a potřebovat:D
  9. Kurt: chápu že nejsem člen vedení, tudíž mnou pořádný sraz je druhořadý, ale pokud mi 14 dní před srazem bouchne catering(ač to nikdy nepřizná) z důvodu většího kšeftu tak i kdybych dělal stojku na uchu tak s tim neudělám nic jinýho než změnu termínu(opět sesynchronizovat čas organizátorů, programu, a hlavně letiště). předělat podklady(samolepky,letáčky atd...) děkuju za schovvavost. [upravil dne 22/4/12 17:33 od Moby89]
  10. už jsem taky doma, akce povedená jako každá v týhle bandě, jen pár postřehů: 1)Vektor-pupendo se dává mincí, ne dlaní 2)otužilci:Jimmy106, Já-přežili celonočně. Zpozdílek+lenča otužilci napůl(vůbec nevím kdy nebo proč zmizli) 3)džáňa-vřele doporučuju jako příslušenství k pile:cool: 4)Miinimaxa: maso fakt super 5)Hurvajz-prej nechrápal, věříte mu někdo? :roker
  11. scratch: potvrzení času 11:50 seč na parkovišti u makra?
  12. Moby89

    USA 2012, 2016 & 2017

    nejsi tam s přítelkyní?:aut
  13. jinak u mě malinko změna jedu sám
  14. Moby89

    P306 kompatibilita plechů

    třeba já v první řadě kvůli ceně v druhý kvůli originálnosti(viz vlákno v podpisu)
    • 6
  15. Moby89

    P306 kompatibilita plechů

    dostaneš, moje auto je toho důkaz:D
    • 6
  16. jimmy jedeš i na milanův sraz nebo přímo z phy?
  17. z piňána nebude unavenej jenom jiřík, a zlejt se taky nemusí sám. neboj kamráde, ja tě v tom nenechám(ani v jednom):D
  18. lidičky bohužel z technických důvodů, musíme akci přesunout, řešíme ideální termín, ale je to boj:mad:
  19. miníku tomu se řiká trudomyslnost, vem si míč a párkrát si pinkni:D:D
  20. agia: bát se nemusíš, tady jsou samý milý hodný lidi(asi třeba jako já)
  21. Moby89

    Typy 2,0HDI?

    sorka za OT ale takže pokud mam na 306tý RHY čerpadlo v nádrži tak mam Bosch?(nikdy jsem to nezkoumal takže nevím)
×
×
  • Vytvořit...