takže pro všechny, jelikož se č. ráj skládá zhruba ze tří vetších oblastí, napíšu že camp bude nekde v sedmihorkách, kterej konkrétně, těžko říct. a časovou osu a harmonogram? dost nemožný:D, viděl bych to v sobotu tematicky: ukázat troskám Trosky, pak proč bychom se báli na prachovské skály. a kdo ví co šílenýho nás ještě napadne;) a časově záleží jak budou fit řidiči:D:D