Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. stibto: jak jsem slibil zhruba před týdnem- tady je má odpověď
    • 26
  2. Výzva nejen pro všechny petrolheady co maj zvuk motoru jako budík, nebojí se poslat otáčkoměr do „rudejch“ a dobře trefenej apex je víc než spotřeba. Chystá se další ročník unikátního srazu kde svoje síly poměří francouzská elegance a japonská hravost. Sraz pro všechny peugeoťáky a mazďáky. SUSHI VS. CAMEMBERT 2013 Kdy: 14.-16.6.2013 Kde: ATC Kokořín Na co se těšit: Spanilá jízda Sprinty dle kategorií Jízdy zručnosti Show and Shine A další…. Cena: 150,- za auto s řidičem+50,- za každého spolujezdce Více info: Ubytování je zajištěno v ATC kokořín(http://camp.kokorin.info), odkud povede spanilá jízda na letiště kde se bude sprintovat, slalomovat, a vůbec poměřovat dovednosti mezi sebou. Poté návrat do campu kde dojde ke oslavení vítězů a bědování poražených.
    • 26
  3. Po loňských zkušenostech zkusíme opět obnovit \"tradici\" rychlých minisrazíků. Dnes od pěti budu na Qčku wapkovat, kdo chcete doražte pokecat;) http://mapy.cz/#x=14.412482&y=50.020146&z=13&umc=9gzKoxXdJ3¨=%C4%8Dtvr%C5%A5%20Praha%204%2C%20Praha%2C%20okres%20Hlavn%C3%AD%20m%C4%9Bsto%20Praha&t=s&u=u [upravil dne 9/3/13 12:12 od Moby89]
    • 6
  4. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    ja nefotil, snad haček, až dorazí tak snad neco doda
    • 26
  5. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    no bylo nas 8 kusu, docela pohodicka klidek a nikde ani kousek zimy
    • 26
  6. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    vřele doporučuji se všem co nemají odpolední program podívat z okna, a ještě jednou zvážit účast, počasí už umim zařizovat skoro jako předseda na zimní klouzání:D:D
    • 26
  7. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    cestu Dubá mělník doporučuju pečlivě užít a dávat majzla na dárce. Budu tam před třetí rozpalovat gril;)
    • 26
  8. narážíš tím snad na můj nárazník? Chápu že ty jakož to zastánce clean stylu to nemůžeš pochopit.
  9. nezlob se na mě, ale napsat to musim: golf v TDi jak originální:D, ale praktiký to se musí nechat, tuningový nárazníky seženeš pomalu v každym supermarketu:P:P hlavně pořádně nachipovat a za vejfuk dát gril aby se ušetřilo za uhlí
  10. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    rád poznám nový lidi;)
  11. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    jo lokalita:D:D http://mapy.cz/#x=14.379182&y=50.287703&z=14&umc=9gvFLxZ2co¨=50%C2%B017%2719.343%22N%2C%2014%C2%B022%2754.205%22E&t=s&u=u tady +- 5metrů
  12. u mě na grilu skončí maximálně kdo mě bude sr.t:D:D:D
  13. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    já myslel že jsou pozadu:p ale zase kdyby byl tady u nás konec světa toho 21.12. tak tak ještě spokojeně žijou:D:D
  14. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    vidíte a proto jste proti nám tak pozadu:P:P:P:D:D ježiš maria mě to zase rejpe, pokud by se chtěl někdo urazit tak se předem omlouvám:D
  15. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    Jirko mimo jsi hodně dlouho, to víme:P:P:D ale o víkendu by jsi dovalit mohl:P
  16. stibto: moje reakce bude myslím během týdne jasná:P(někdo možná tuší) nicméně pokud se mám vyjádřit k tomuto- nápad sám o sobě španej není ale pár háčků má: 1. nějakou dobu to trvá tudíž než se \"odbrzdí\" jeden ostatní budou čumákovat. 2.sice je to o autech ale není to o řidiči 3.akce mi opět chybí(najet na válec, vytočit motor a řadit umí každý jelito) 4.a osobní- a nechci aby to vůči komukoli obzvláště pak vůči milanovi vyznělo špatně- mam pocit že někteří si prostřednictvím clubu \"plní sny\"(viz minisrazy tipu-pojedeme na výlet tam a tam, v ideálním stavu to club lehce \"zadotuje\").
  17. Moby89

    zahajeni grilovaci sezony

    mrznout? to rozhodně ne, bude nad nulou už ted je venku docela teplo;)
  18. jak uz byli mnozi informovani smskou, v sobotu 2.3.2013 od 15:00 u vojkovsky piskovny jsem se rozhodl zahajit grilovaci sezonu. Dorazte kdo chcete. P.s:polohu upresnim na mape az dorazim dom a budu na pc.
  19. jak řikám kdo bude chtít tak mam \"něco\" v merku na +-červen;)
  20. nechci nic zakřiknout ale na vyblbnutí, byť ne na sněhu a ne se školou smyku možná něco bude \"něco\" v červnu:papa:papa
  21. Moby89

    Vzpera 5.dveri P306

    akdyby odesla tak neni takovej problem si ji dojit vymenit(neni to nutna soucastka a je lehce vynadatelna)
  22. Moby89

    Hlučnost motoru HDI

    nejjednoduší máš poslechnout si jiný HDi;)
  23. pockej ja to nedelal umyslně, ja normálně vyjížděl z parkoviště:D
  24. já myslim že tam se ten sníh nemá šanci udržět(na chladiči)
  25. zdalo se mi ze silnicari proste nestihaj tak jsem vyrazil taky pluzit:D
×
×
  • Vytvořit...