Přejít na obsah

ČERT_z_Bx

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele ČERT_z_Bx

  1. Jsem automechanik a mám zákazníka s peugeotem boxerem, 1,9 D- 51Kw, motor by měl být kódově značený jako DJY. S motorem jsou stále problémy, věčně odchází těsnění pod hlavou, zavzdušňuje se voda, prostě to víc stojí než jede. Navíc ten výkon, taky nic moc na tak těžkou kastli, tak jsme hodili úvahu, zda by nestálo za to jít do jiného motoru a to buďto do citroeňáckého 2,5 (T9A) z Jumpera (,64kW) nebo do motoru z xantie 1,9TD (66kW). Elektroinstalace jsou lehké, zvládneme je levou zadní, ale je tu otázka, jak moc jsou motoru mezi sebou záměnné, vím že na TD by to chtělo i převodovku, ale i bez ní to pojede a bude to mít sílu, o maximálku tu nejde. Jinak auto se používá na stavbě, tak si myslím že síla je rozhodující.
×
×
  • Vytvořit...