Dobrý den,
Něvěděl by někdo kde se dá sehnat na internetu technické schéma klimatizace?
V autoservise se snaží všemožně na vrakovištích sehnat nějaké kolečko kde prý vypadli ložiska, ať jim reklamace vyjde co nejlevněji.
[upravil dne 2/10/10 od Sslak]