jeho umění se dalo přirovnat k sopce, která svou erupcí zasypala sama sebe...... Aby se na konec z nebe snesl výmluvný mistrův epitaf:\"Budoucnost patří aluminiu\"
ještě jsme zapomněli na můj nejoblíbenější film Hoří má panenko:\" Cos mi vyndal tu tašku na stůl, ty pitomče jeden stará. Tady každej krade a ty se na to jen díváš\"\"Pepiku tam žádná čokoládová koule nebyla, tam byla flaška koňaku. Máš pravdu, ale kde je ta flaška?\"
Tak my teď zhasneme a ti, co to zebrali, to honem rychle vrátí zpátky..... Ale nééé vobráceně, né vobráceně\"
Ty co nic neukradli, to musej brát, jako že nic nevyhráli :D:D
Dědóóó, není vám zima? Dejte ho blíž k ohni. Dyť on se dívá, jak mu hoří barák, otočte ho!!!
A pak mám rád ještě Marečku podejte mi pero ale to bych se upsal