Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Praha už volá

    bingo: Kluk se vožral, vyspí se a uvidíme
  2. punkac

    topíte někdo olejovym radiatory

    ne v německu mělakámoška něco jako wafky na plyn, jen se do toho lil topnej olej alias červená nafta. Měli jsme to na chalupě, ale nepamatuji si, že bysme s tím někdy topili a po revoluci to šlo do sběru
  3. http://recepty.vareni.cz/vanocni-vajecny-liker/ bude to všechno na jedno brdo
  4. punkac

    Praha už volá

    jj: pal, nepal, pal, nepal, pal ,nepal
  5. punkac

    topíte někdo olejovym radiatory

    hodně se tím topí v německu, příjde mi to aletakový špinavý tahat naftu po bytě
  6. punkac

    Praha už volá

    alkohol jen z rukou lékaře!
  7. punkac

    Praha už volá

    Slavnosti sněženek, snadný scénka narážení sudu před hájenkou [upravil dne 28/1/12 22:35 od punkac]
  8. mrkni se na vajíčko a dej si koňak neředěnej
  9. 100 lidí 100 chutí, já jsem se v tom třeba někdy strácel, i když mě více vadí, když prolejzám forum přes mobil, takto déle trvá, než se načtou ty obrázky hlavně z imageshacku.us ještě se toho na stránku méně vejde, ale to už bylo psáno
  10. punkac

    Praha už volá

    ještě si neodpustím jednu z akumulátoru Byla pěkná, ale slonice. Vypotřebujete gazelu.... A co vy doktore, co vy? Já potřebuju kozy
  11. punkac

    Praha už volá

    Romane dáváš
  12. hrnek s čajem, vy volové, na tohle mám vedle přítulku
  13. punkac

    Praha už volá

    Tak pane inženýre, co jste nám objednal, to jste nám vypil
  14. punkac

    Praha už volá

    Edison: Ivánku kamaráde, můžeš mluvit
  15. punkac

    Praha už volá

    chtělo to delší trubku nebo jinačí palivo. Co je vole? Jááá jsem spolk tu žžžvejkačku, to nic vole to se ti nic nestane, viď Stavinoha, ale kdž už jiná není..... bum do zad, sláva Pak to skřípání písku v zubech
  16. punkac

    Praha už volá

    Obecná škola ty herce dětských rolí nevím, jen ten Stavinoha je z Bohosudova u Teplic měl by tam bejt ARA národní podnik a RIKO jakost solidnost nebo tak nějak hledal jsem co by to mělo bejt a vím prd
  17. BV406: Tady se nesmlouvá a nedohaduje o kompromisu :D:D To je jak s našema vládama, když už občas udělají dobrej zákon, tak se k němu přivaří tolik vyjímek a zadních vrátek, že ten zákon postrádá smysl Šalda a Peta: kresli to na touch padu v pozici, kdy mam netbuk na břichu, páč ležím v posteli, v levačce ecigárko a pravá čmaryká šipku [upravil dne 28/1/12 22:05 od punkac]
  18. punkac

    Praha už volá

    Rodiče, jež chtějí vidět idiota, nechť příjdou do ředitelny A víte kdo umřel? Ne. Cukrář Vaněk, no jo no..... Jel ožralej a narazil do topolu a těch vos, co tam bylo :D:D Dáme kvíz z českejch filmů? Klidně i hádanky typu, na co byla reklama na ohradě kde Stavinoha dává žvejkačku klukovi, co ještě nikdy nežvejkal, ale jenom půlčíka
  19. punkac

    Praha už volá

    Vy rozumíte trabantům? Říkají, že jsem odborník
  20. punkac

    Praha už volá

    známe a mnohem víc. Dalo by se říct, že v tomhle jsem profík
  21. punkac

    Praha už volá

    Chodí to dobře, ale neseje to..... To je u secího stroje dost podstatná závada Podívali jste se dolů? (kroucení hlavlou) To byste se museli ohnout.... Dyť to máte vobalený barvou A hele závodní rada!
  22. punkac

    Modely Peugeot

    no jo, to mi připomíná dražbu mejch oblíbenejch pragotronů, ale tam jsou jiný částky Někdy mám pocit, že za ně draží nějakej robot. Já se snažím dát příhoz tak, 15 sekund před koncem a pak se modlím
  23. punkac

    Praha už volá

    jeho umění se dalo přirovnat k sopce, která svou erupcí zasypala sama sebe...... Aby se na konec z nebe snesl výmluvný mistrův epitaf:\"Budoucnost patří aluminiu\" ještě jsme zapomněli na můj nejoblíbenější film Hoří má panenko:\" Cos mi vyndal tu tašku na stůl, ty pitomče jeden stará. Tady každej krade a ty se na to jen díváš\"\"Pepiku tam žádná čokoládová koule nebyla, tam byla flaška koňaku. Máš pravdu, ale kde je ta flaška?\" Tak my teď zhasneme a ti, co to zebrali, to honem rychle vrátí zpátky..... Ale nééé vobráceně, né vobráceně\" Ty co nic neukradli, to musej brát, jako že nic nevyhráli :D:D Dědóóó, není vám zima? Dejte ho blíž k ohni. Dyť on se dívá, jak mu hoří barák, otočte ho!!! A pak mám rád ještě Marečku podejte mi pero ale to bych se upsal
  24. punkac

    Praha už volá

    jsou cejtit křemenáče a hříbky...... jestli dostanem zápal plic...... to zas bude v áleji nablito dobrej je ten, co chtěl bejt zasloužil umělec. Co já s rumem, vždyť mám cukrovku, tak na alkohol ani pomyšlení, a celý máslo, vždyť já nemám ani ledničku, vždyť mi to žlukne nebo jak vyprávěl o chlebu A nakonec povídání o nejhezčí květině na záhonku, který končí, že je to brambora a on řekne:\"Brambory praseti a prasátko potom mě\"
×
×
  • Vytvořit...