mě jde o tu buzeraci orgánem, ztracený čas atd. jinak samozřejmě souhlasím, jinak co to je vlastně zbytkáč?
když někdo kropí do tří do rána, nesmí se divit, že po 7 hodinách nadejchá, spíš bych se divil, kdyby nenadejchal kotel, taky to musel pořádně cejtit....
já si zbytkáč představuju pod pojmem alkohol v těle, který necítím a nijak mé jednání a reakce neovlivňuje
jako to mají v okolních zemích, jinak by se mi líbilo, kdyby při kontrole máš to nula nula nula prd, nechaj tě jet, když ti ale to nula nula nula prd naměřej při nehodě, svezou se po tobě a máš peška, měl sis být jist (a ověřit si předem), že nejsi ani trochu pod vlivem
to smeto zase zaneřádili :blablabla:blablabla