Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. aerodynamiku jelena prověří jen zelená - taky jí mám rád
  2. punkac

    Čerpadlo na 406

    mno to bych nedělal, dneska není problém sehnat na vraku čerpadlo z 2,1td citroenu xantie, xm se všim všudy do 10000 dle stavu, za 1500 ti ho přetěsněj, do auta to dáš sám a uděláš nový rozvody a máš vyhráno:)
  3. Zajímalo by mě, kde v service boxu najdu tento díl v červené elipse, diagnostika (origo planet v citroenu) vyhodila chybu polohy klapky, dle slov technika, serva normálně makaj a otvíraj se, ale ŘJ neví o jejich poloze, auto je v nouzáku a baští 7,5 litru nafty čidla jsem našel, v elitu je dokonce mají za úplně jinou cenu ale samotný skelet se servem klapky jsem nikde v serviceboxu nenašel jedná se o rodičů Citrónek c4 picasso, ale motor je totožnej nemáte někdo z machrů ponětí, co může být na váze vzduchu v háji? Ty čidla mohu koupit v elitu obě dohromady za litr, ale nevím jestli zrovna oni dvě mluvěj do toho natáčení, spíš mám strach aby neodešlo to servo samotné za rodiče předem děkuji za rady [upravil dne 8/1/10 punkac]
  4. punkac

    ukažte svoji 406

    za mě ta chujovina na volantě teda nee:bojim
  5. chlebíčky taky nemusim, jím jen jednohubky, ale na to jsem byl línej Takže rekapitulace: drinky 0,7L Muller turgau, 5x pivko 12°Březňák, 2x vodka s džusem a 1xsamotná vodka na přípitek sám se sebou , k jídlu rybí salát z globusu a 3x krajíc chleba to vše od cca 20:00 do cca 3:30, pak spánek, krásné bezbolehlavové probuzení a výše zmíněný obídek 2x porce čočky s uzeným a odpoledne 2x porce špaget [upravil dne 1/1/10 punkac]
  6. já měl dvakrát čočku s uzeným a dvakrát boloňský špagety, přeci jenom byl jsem sám a tomu alkoholu jsem moc nedal, takže pohodovej silvestr
  7. punkac

    Polibek po odchodu z auta :)

    faktorů může být více dohromady. Vlhkost vzduchu, teplota okolí, typ oblečení a potahů, zaprášenost potahů.....
  8. mě jde o tu buzeraci orgánem, ztracený čas atd. jinak samozřejmě souhlasím, jinak co to je vlastně zbytkáč? když někdo kropí do tří do rána, nesmí se divit, že po 7 hodinách nadejchá, spíš bych se divil, kdyby nenadejchal kotel, taky to musel pořádně cejtit.... já si zbytkáč představuju pod pojmem alkohol v těle, který necítím a nijak mé jednání a reakce neovlivňuje jako to mají v okolních zemích, jinak by se mi líbilo, kdyby při kontrole máš to nula nula nula prd, nechaj tě jet, když ti ale to nula nula nula prd naměřej při nehodě, svezou se po tobě a máš peška, měl sis být jist (a ověřit si předem), že nejsi ani trochu pod vlivem to smeto zase zaneřádili :blablabla:blablabla
  9. punkac

    Polibek po odchodu z auta :)

    a kdyz to nebude avivazi, tak skus zmenit vodu po holeni mno aviváž by měla změkčit chlup na hadrech, který nosíš, potom by třením o mikroplyš nemusela vznikat statická elektřina jinak jestli se třeš fousama o mikroplyš v autě tak ti nepomůže voda po holení ale toto heslo frotér jinak tady to taky řešili řešení je aviváž a nebo přes klíč, to používám já, bojíš li se o elektroniku v klíči, použij jiný, nemáš li ho na svazku, přidej ho
  10. punkac

    Polibek po odchodu z auta :)

    někde jsem četl, že to dělá aviváž, nevím, co je na tom pravdy, ale zkuste jinou značku
  11. to beru ale nula osm promile není žádnej zbytkáč! To musel bejt fest nalitej, já myslel opravdu nízkou hodnotu, kdy si objektivně řekneš nic mi není, necítím nic a pak nadýcháš nula nula prd a orgán se po tobě bude vozit, proto ten příměr k tomu jestli je člověk hodně unavenej a řídí nebo má nula nula prd o kterých opravdu ani neví
  12. trošku je to s tim chlastem ale zbytkáč je dlemého to samé, jako když je někdo unaven a sedne za volant, reakce mohou být stejné néli horší, akorát zbytkáč můžete nadýchat a únavu nikdo neprokáže
  13. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    Džáňo, no vidíš, ušetřil jsi 250,- Kdyby jsi byl střízlivej, musel bys to koupit za 500,- pro stejnej efekt
  14. ale jo, jen víš jak to bude, až tě zastaví nějakej uvědomělej naměří 0,001 a už se bude vytahovat, a tahat tě na krev, přitom můžeš mít odchylku v přístroji, atd....
  15. ode dneška se při silniční kontrole automaticky dýchá !!! To by bylo aby toho cajzli hned nevyužili:bojim
  16. punkac

    Octávia versus Peugeot 407

    to je kvůli rozvoru kol ne? Novější modely oktávek mají prý vykrojený zadní sedačky aby bylo více místa na nohy, ale nevím co je na tom pravdy
  17. flaška vínka, vodka a pivko, klasickej trojboj - na desetibojaře fakt nemám, ale zase mě nic nebolí a teď jdu k rodičům na čočku aby byly mergle v tom novým roce :super
  18. punkac

    rok 2010

    jak na Nový rok tak po celý rok
  19. punkac

    rok 2010

    nejen na zažívání aneb kořenová zelenina funguje od \"kořene\"
  20. punkac

    rok 2010

    dej se na kořenovou zeleninu zázvor, celer a tak
  21. moc hezký
  22. punkac

    rok 2010

    doufám že zázvorovým aneb ginger is ginger, ingwer ist ingwer
  23. punkac

    rok 2010

    ale jo, šumivý nebylo, za to panáček vodky byl
  24. punkac

    rok 2010

    ano
  25. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    2Peugeot09: v panelu kuželovitá díra o velikosti na povrchu 10cm a dole cca 2cm prostě takovej trychtýřek hlubokej cca 5cm, hustý na to, jak málo jsme toho nasypali, cca 30 gramů. Okna nepraskla, to bylo jediný štěstí, díru jsme zamazali cementem a rodiče kámošky nic nepoznali. Jinak kamarád s flaškou vidí, občas nějaká jizva na obličeji, kterou skryje plnovous... bylo nám 16 (14 let z5) už jsem někde jinde
×
×
  • Vytvořit...