Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Jakou aku vrtačku

    používám narex nebo hilti a jsem s oběma nadmíru spokojen
    • 78
  2. áááááá sakra, to jsem mohl na tu pípu namontovat průtokoměr jako na pumpě
  3. punkáč si dá určitě a rád, naposledy jsem měl naloženou krkovičku jen v zázvoru a pepři a bylo to hodně zajímavý a dobrý Scratchi, možná bys měl taky sdělit jako Minimaxa, kolik budeš chtít za pívko Jinak jedu s pípou s chalupy na Zahrádky, Doksy, Mladá Boleslav, Sobotka, Jičín, Valdice a Syřenov mám rád to kroucání a pak už jen zaparkuji u chaloupky tam a nééé jinde, co parkoval Pavel Stajgr o Silvestra za chaloupkou (žádná točna autobusu )- pípa je fakt kus železa Miník , který jsi měl Scratchi zasadit, aby nám nějaký ty prasátka vyrostla
  4. nevybodl.... Pamatuješ Ligiho ze Silvestra? Vydržel kousek za Brno
    • 73
  5. a sakra, co to, co to?
  6. prosím o rezervaci tý houněu kamen jako na Silvestra
  7. u toho krbu co se netopí? Spím u kamen na tý houni z berana či co......
  8. punkac

    Zablokovaný účet na FB

    Lape nezoufej! Začal ti nový život.... Však ona si tě nějaká sekta určitě najde
    • 14
  9. scratch: ááááá, pán je labužník, on š**á do ucha. To ani já neznám :D:D:D (Slnko, otavy a na přes držku)
  10. mám vzít tohle?
  11. byl jsem před 14 dny v Lednici a bylo to bomba, chrněli jsme v ATC Apollo jako byl minule podzimní sraz, za nocleh kilo na osobu a lidé opravdu super. Paní sice zavírala ve vinotéce v deset večer, ale nad ránem se jí to v půl šestý ráno konečně povedlo
    • 9
  12. to mě štve i na geocaching.com je tam člen \"punkac\" nemá jedinou odlovenou kešku a ja musím být punkac2 :D:D
  13. na zimních budu určitě, protože jsem je od minulé zimy nesundal dojedu je na kord!
  14. Miníku se mnou urco počítej - krkovička to je moje
  15. tak tohle jsem pro vás kluci na sobotu vyrobil doufám, že to bude fungovat.... S vodou to šlo ale pivo je pivo
  16. ten černej nick je prot, že dříve si mohl na forum přispívat bez registrace něco jako na jinejch webech jsou hosti i když ty tady jsou vlastně taky jinak jsi vytáhl opravdu kostlivce ze skříně :D:D
  17. Tak Wooody jedeš nebo nejedeš? Není nikdo jinej, kterej by pro rodiče mohl přiject, třeba nějakej kamarád? Když se babce nechce? Potřebuju na stopro vědět, jestli pojedeš a jestli mam vzít já svoji rachotinu nebo ty (raději bych teda jel tvojí) kvůli tý pípě
  18. punkac

    Noční hlídání

    taky jsem něco pojedl.... vlastnoručně otevřenou konzervu a jdu spát
  19. hehehe
  20. hmožděnku zabalit do proužku novin, naslinit a pak to drží i v sypký zdi;)
  21. tak pípě už chybí jen dodělat gumové nožičky kvůli vybracím při spuštění kompresoru, ucha na přenášení, přidat čeřítko a dokoupit výčepní kohout Nemáte někdo nějaký volný? Na aukru je teď jen jeden bez kompenzátoru za nesmyslnou cenu. Po elektronické stránce to funguje perfektně. Chladí ledovou banku 22L obsah na teplotu 5°C s hysterzí 2°C - což by mělo v pohodě stačit. Takže doufám, že ke grilmásters bude soudek, výběr pivka nechám na vás místních, já rád ochutnám pro mě neznámá pivča (naražeče mám žehličku i bajonet, nemám kombi!!!) Scratchi, klidně ti jí vyrobím, já mám vždycky štěstí, že seženu holé chlazení a vše ostatní si dodělám samodomo. K tomu je ovšem ještě potřeba BEZolejový kompresor (lze koupit nějaký noname na aukru za 2222 Kč) nebo pumpička, což je otrava nebo COčko, což mi nechutná. Jinak ty dvě co mám, nejsou na prodej nikdy (tuhle co testnem, chci dát tátovi k Vánocům na jeho chaloupku) Mám kamaráda, co může sehnat holé chlazení cca za litr, šnek stojí litr, pípa většinou pětibábu, termostat elektronický s nastavitelnou hysterzí šestikilo, pak nějaký ty koncovky, trubičky, matroš na stavbu za cca pětikilko a pak práce prácoucí :D:D
  22. Kluci, tohle mi nedělejte! Potřebuju vyzkoušet tu novou pípu. Sic jsem dnes nevyhrál výčepní kohout s kompenzátorem, ale je ještě čas Přeci tu výtoč nebudu zkoušet jen na Spejblovi s máničkou Scratchem
  23. punkac

    Objednávka zboží z USA

    Pokud si chceš proclení a další prkotiny vyřizovat sám, tak budiš. Ale dobrej dovozce ti dá lepší cenu za dovoz než z shopu v USA. Ten dovozce co jsem tu napsal si účtuje 250kč za přeposálí plus poštovný. Světlo na R6 v hodnotě 7308kč jsem takhle koupil. 974Kč za poštu a 400kč provize. Tahle cena je myslim krásná. Zvlášť když to světlo koupíš v evropě nový minimálně za 14000kč takže jsi zaplatil cca 57$ za poštu, což za balíček velikosti světla je suma ničím neobvyká + dalších cca 23,5$ za provizi? No nic, byla to tvá volba Já nejsem tak bohatej abych si kupoval za peníze zbytečnosti a někomu usnadňoval byznys. Stejně jako na aukru je tuna takyprodejců prodávajících z dealextreme předražený věci, který ani nemají skladem. Je to stejná sorta, která jen vydělává na neznalosti Čechů, který neuměj anglicky, což je ale jen a jen jejich problém
    • 14
  24. ok ok ja su v práci a moc mi to nemyslí, dneska neoplývám inteligencí, je mi z tý odpolední nějak mdlo
    • 73
  25. Scratch: hehehe, to by nevydrželo takovou dálku 2All: Jestli to na tý Rychtě bude 8/10, tak to bohužel bude beze mě, protože já jedu otestovat pípu ke Scratchům na minimaxivo grillmasters
    • 73
×
×
  • Vytvořit...