tak pípě už chybí jen dodělat gumové nožičky kvůli vybracím při spuštění kompresoru, ucha na přenášení, přidat čeřítko a dokoupit výčepní kohout Nemáte někdo nějaký volný? Na aukru je teď jen jeden bez kompenzátoru za nesmyslnou cenu. Po elektronické stránce to funguje perfektně. Chladí ledovou banku 22L obsah na teplotu 5°C s hysterzí 2°C - což by mělo v pohodě stačit.
Takže doufám, že ke grilmásters bude soudek, výběr pivka nechám na vás místních, já rád ochutnám pro mě neznámá pivča (naražeče mám žehličku i bajonet, nemám kombi!!!)
Scratchi, klidně ti jí vyrobím, já mám vždycky štěstí, že seženu holé chlazení a vše ostatní si dodělám samodomo. K tomu je ovšem ještě potřeba BEZolejový kompresor (lze koupit nějaký noname na aukru za 2222 Kč) nebo pumpička, což je otrava nebo COčko, což mi nechutná. Jinak ty dvě co mám, nejsou na prodej nikdy (tuhle co testnem, chci dát tátovi k Vánocům na jeho chaloupku) Mám kamaráda, co může sehnat holé chlazení cca za litr, šnek stojí litr, pípa většinou pětibábu, termostat elektronický s nastavitelnou hysterzí šestikilo, pak nějaký ty koncovky, trubičky, matroš na stavbu za cca pětikilko a pak práce prácoucí :D:D