Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    teda tady se to rozjelo ty kecy z personálního, že nemůžeš mít víc peněz, než ten co je tam leta, je pěkná <> praktikovaná i u nás. Co si do prdele myslí příště si mají najít jinýho volka, u nás je tenhle marast stejnej
  2. punkac

    Noční hlídání

    to máte dost naprd my máme PO-UT ranní 12 hodinová směna pak ST-ČT volno pak PA,SO,NE noční 12 hodinová směna pak PO,UT volno pak ST,ČT ranní 12 hodinová směna pak PA,SO,NE volno pak PO,UT noční 12 hodinová směna tomu já říkám dlouhej, krátkej bohužel tuto výsadu má jen půlka fabriky, já jsem bohužel na provoze, kde toto nemáme (dělám na standartní 3směnnej provoz Ranní, Noční, Odpolední 8 hodinový šichty)
  3. punkac

    Noční hlídání

    Gabriel: to jsou svině, makat noční a fláknout hned denní Demo: Připomíná nám to náš školní výlet do Zwingeru :D:D:D:D:D:D
  4. punkac

    Noční hlídání

    je právě tolik kolik je a začínám hlídat mildíku do práce, neflákat se
  5. punkac

    Elektroinstalace RD - Brno - Vyskov

    jj, to by tak hrálo, aby mi barák inteligentně říkal:\"ne, ne! Další pivko by mohlo poškodit tvá játra, ledničku ti neotevřu, běž si raději zaběhat\"
    • 10
  6. punkac

    Noční hlídání

    teda to byla rychlost, jsem na tom podobně
  7. punkac

    Noční hlídání

    taky pápá
  8. punkac

    Noční hlídání

    hele to měl kámoš z práce taky, aneb ať žije úředník ovládájící charašo mašinu - počítač
  9. punkac

    Noční hlídání

    Vendo, držím pěsti Autobus je the best! Hromadná doprava, pořádná votrava a kdo se rád mačkááá, užije si, stačí kačka Jinak furt lepší jezdit busem, než držet při životě shnilou pikslu, u které šel motor do kopru Teď se šetří na jinčí věci, defacto jsem zjistil, že auto až tak moc nepotřebuju
  10. punkac

    Noční hlídání

    jj, ještě 40 minutek a jdeme domů
  11. punkac

    Noční hlídání

    páč používám jen skype, icq tak jednou do roka a ještě jen na mobilu
  12. punkac

    Noční hlídání

    Venda? Skypy to byl nějakej klokan, či co? S detektivním nadáním, šílená <> ze studia kamarád někdy kolem roku 1988 ? Jsem nechápal, proč maj ty auta volant na druhý straně
  13. punkac

    Noční hlídání

    nápodobně hlavně budu muset odpočívat, páč v pátek toho bude hned od rána dosti na starosti
  14. punkac

    Noční hlídání

    hele jsme tu samí chlapi, tak jaký vzbudilY ???
  15. punkac

    Noční hlídání

    ty jo Vendelínek je tu!
  16. punkac

    Noční hlídání

    mildik: máš recht, ale co bysme bez koček dělali už jen hodku a třičtvrtě a máme to za náma
  17. punkac

    Noční hlídání

    děláme jen roury, ohejbaj a kompletujou to někde jinde
  18. punkac

    Noční hlídání

    ty jo, tak jsem dodělal reklamační report, jedna linka blíže mé unimobuňce až do rána bude stát, takže bude klid a rachotu strojů méně jenom v povzdálí :D:D:D Du relaxovat Mildíku, měď bych bral i já, dám ti nerez trubku na vejfuk, jestli chceš
  19. punkac

    Noční hlídání

    hele Velikonoce přišly se na nás podívat..... Mildíku ty makáš v čem kromě toho ladění pijána
  20. punkac

    Noční hlídání

    automotive
  21. punkac

    Noční hlídání

    já už tady prakticky dvě hodiny svačím
  22. punkac

    Noční hlídání

    hehe, koukám heslo makám jen do výše platu je mezinárodní dneska je to volnější, jinak já jdu do hajan až tak po 7 ráno nějaký jídlo, sprcha a pak se chrní až do dvou jak batole
  23. punkac

    Noční hlídání

    jj, čus a dobrou
  24. punkac

    Noční hlídání

    já beru věci na lyže, prachy, doklady, pojištění. Jídlo máme v místě. Nemyslím si, že tam nebude hospoda Pak beru notec na filmy a inet a to je vše. Lucka si vezme léky, prachy
  25. punkac

    Noční hlídání

    davídekcz: pro co nemá pochopení?
×
×
  • Vytvořit...