to máte dost naprd
my máme PO-UT ranní 12 hodinová směna
pak ST-ČT volno
pak PA,SO,NE noční 12 hodinová směna
pak PO,UT volno
pak ST,ČT ranní 12 hodinová směna
pak PA,SO,NE volno
pak PO,UT noční 12 hodinová směna
tomu já říkám dlouhej, krátkej
bohužel tuto výsadu má jen půlka fabriky, já jsem bohužel na provoze, kde toto nemáme (dělám na standartní 3směnnej provoz Ranní, Noční, Odpolední 8 hodinový šichty)