antiku, neser. Ty jsi prostě lepič, nechtěj to ojebat, u hlavy se to neoplácí
Ta dílna ve Slaném není tak daleko od UL, to za prvé... Za druhé jsem to postnul jako první odkaz z googlu, je tam vidět, že budou dobří, mají speciální frézy, postnul jsem ti to hlavně kvůli ceníku, abys měl představu, co to asi může stát
Ještě k těm automechanikům. Jako vyměnit si tam čep, olej, něco na kastli, elektriku, asi klidně. Na to vybavení ta škola mít bude. ALE ono s hlavama je to tak, že vybavení je kurva drahý a když dáš auto doservisu, tak stejně udělají to, že hlavu demontují apošlou do specializované dílny