Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    tahle je mi blízká viděli blít mravenečka, ví to celá obora. Včera zase byla bečka, máme z něho notora.
  2. punkac

    Noční hlídání

    Ovce rýmuje zkusím taky něco Malinkatý krteček, Vlastnil z hlíny domeček. Šláp mu na něj chlapeček, z domečku je hrobeček.
  3. punkac

    Noční hlídání

    též nemám rád kokos, kokosky, kokosovéj liguére ani na přes kokos
  4. punkac

    Noční hlídání

    nemyslím, že by to bylo trapný, holt mám jinej názor (a nejsem sám) Necháme to na tam
  5. punkac

    Noční hlídání

    ty voe ovečko, dobře ty jinak co udělá podvrtlé koleno to se mi tu snad nikdy nepovedlo
  6. punkac

    Noční hlídání

    neboj, samotnáho mě to naštvalo bylo to bezhlavé ctrl c ctrl v
  7. punkac

    Noční hlídání

    holt to byla bajka ne pohádka
  8. punkac

    Noční hlídání

    závist, to byly moje skoro nejlepší narozky, když nepočítám 29. pak už to bylo divný a nudně dospělý
  9. punkac

    Noční hlídání

    Pyrone: To byla blbost co? Holt se google netrefil Ovečkin pobavil jako vždy
  10. punkac

    Noční hlídání

    erric: Kolik ti je
  11. punkac

    Noční hlídání

    tu strejda googl jednu našel Byla jednou jedna ovečka, která žila na farmě a byla moc smutná. Pokaždé, když se na sebe podívala, rozplakala se (ale potají, aby o tom nikdo nevěděl, protože nerada trápila ostatní zvířátka) a naříkala: \"Proč já malá chudinka musím nosit zrovna tuhle kudrnatou vlnu?\" Byla to moc nešťastná ovečka. Ale protože to byla zároveň ovečka statečná, jednoho dne se rozhodla, že s tím něco udělá. Večer se šla projít a přemýšlela, jak by to mohla udělat, když si najednou všimla, že potkává spoustu podivně oblečených lidí. Ti lidé měli kostýmy a šli na karneval. Byl tam pán převlečený za muchomůrku, jeho žena mrkev a malá holčička v krásných princeznovských šatech, ale také maminka s chlapečkem, kteří šli za kočku a myš. A vtom ji to napadlo. No jistě! Když se lidé převlékají za různá zvířátka, proč bych nemohla já? Další den ráno rozbila své prasátko, kam si pečlivě spořila, a vydala se do města. V obchodě s kostýmy byl tak široký výběr, že ovečce trvalo hodnou chvíli, než se rozhodla, ale nakonec zvolila kostým delfína. Vždycky obdivovala, jak jsou delfíni chytří. Prodavač sice byl trochu zaskočený, že u něj nakupuje zvíře, ale konec konců - poctivě platící zvíře je taky zákazník a ten je přeci pán. Ovečka se celá šťastná vrátila na farmu, ale místo toho, aby ji všechna zvířátka obdivovala, začala se jí smát. \"Cha, cha, cha! Kdo to kdy viděl, aby delfín chodil po zemi a bydlel na farmě! Delfíni přeci plavou v moři! Tohle musí být nějaký moc divný delfín! Hi, hi, hi!\" A tak byla ještě smutnější než dřív. Protože jí ale ještě nějaké peníze zbyly, zaběhla do obchodu znovu, chvíli přemýšlela a vybrala si kostým veverky. Moc se jí zamlouval veverčí huňatý ocásek a běžela se ukázat svým kamarádům, kteří žili v lese. Po cestě ale narazila na kunu a jen tak tak jí unikla. Zase si poplakala, pak sebrala poslední zbytky peněz i odvahy a utíkala, co jí nožky stačily. Tentokrát se rozhodla hodně rychle. Vezme si kostým vlka, protože tomu žádné zvířátko neublíží. Když se ale vrátila domů, všichni se jí báli a rychle od ní běželi pryč. Smutná ovečka si sundala vlčí hlavu a dala se do zoufalého pláče. Když ale všechna zvířátka viděla, že to není žádný vlk, ale jejich kamarádka ovečka, hned k ní přiběhla a začala ji utěšovat: \"Neplakej, ovečko, a řekni nám, co se ti stalo.\" Ovečka si pomyslela, jak jsou na ni ostatní zvířátka hodná a uvědomila si, že, že není důležité, jak vypadáme, pokud máme dobrou povahu a opravdové přátele. A protože ona byla velice hodná a měla spousty kamarádů, kteří ji měli moc rádi, už se od té doby vždycky jenom smála.
  12. punkac

    Noční hlídání

    oháňka vyproštěna? Robka bude mít radost, to se musí :D:D:D
  13. punkac

    Noční hlídání

    hladce, obratce, jako ovčí babička z večerníčku
  14. punkac

    Noční hlídání

    ježíš kam sem se to zase dostal, Ovce mastí kačera :D:D
  15. punkac

    Noční hlídání

    jsem v horizontální poloze, na horizontu je za kačku svlíkačku a po pravici pulitr s kolou řízlá rumem
  16. punkac

    Noční hlídání

    jasan a budeš hlídat?
  17. punkac

    Noční hlídání

    Vendi: jo telka prima cool, se u toho řežu, jak volaj a myslej si že vyhrajou Na to že mam podvrtlý koleno a nemůžu se hýbat je to dobrý
  18. punkac

    Noční hlídání

    čau programátorskej
  19. punkac

    Noční hlídání

    U Vendyho je orloj na střeše? Chudáci sousedi
  20. punkac

    Noční hlídání

    začli dávat největší cypovinuna světě a jmenuje se to za kačku svlíkačku :D:D:D Vytáčejte, ytáčejte, máme pro vás jenom hodinku hraní a kdo neriskuje tak nic nevyhrává, se poseru :D:D Prej má na sobě skovaný dva tisíce korun
  21. punkac

    Noční hlídání

    si hrajete na orloj.... Pražskej nebo Brněnskej ?
  22. punkac

    Noční hlídání

    čau kuno, dneska nějak brzo
  23. to je, dokonce hodně ale ve spojení s vazelínou, která byla ve spreji asi není Používali jsme to na lince, která sváří nerezové pásy v trubky, na maštění kovacích válců kvůli lepení okují na ně. Jelikož se aerosol této měděné pasty dostával při vstříknutí na válce i mezi induktor a trubku a kupodivu nenastal skrat - píšu tedy, že je nevodivá. Jinak proud tekoucí induktorem je asi o frekvenci 180 až 220 kHz a příkon je kolem slabých 250kW. Kapička vody z chlazení, která toto zkratuje máza následek propálení induktoru a tím jeho zničení viz http://www.euro-inox.org/pdf/map/BrochureWeldability_CZ.pdf stránka 22, přesně takhlemáme uzpůsobenou linku, ale nechci být offtopic. Je to jen pro zajímavost
  24. měděná vazelína není vodivá, jen odolává daleko vyšším teplotám než normální zkoušeli jsme tím mazat kovací válce v jejichž blízkosti je teplota i 1350 st. aby se na ně nelepily kuličky kovu od jiskření vznikajíc při sváření. Fungovalo to ale vždy jen chvilku sice delší než s normální vazelínou ale ne zas tak moc Kdyby byla vodivá(stříkali jsme to na ty válce ve speji) - aerosol by udělal vodivé spojení mezi trubkou a induktorem a bylo by vymalováno :D [upravil dne 5/1/13 23:42 od punkac]
  25. peta, si to rozsekl :D:D a jak se na něj volá, jako řvát do lesa potažmo mezi paneláky Góóól Nagááánooo se mi moc nechce
×
×
  • Vytvořit...