Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Spínač s dvěma funkcemi

    kdyby ti nešel odkaz, hledej na tom webu tohle číslo 8 LM2T S13 Docela dobře by šlo využít relé běhu motoru, u starý 406 třeba zapínalo pomocný relátka na aut. denní svícení
    • 32
  2. punkac

    Spínač s dvěma funkcemi

    nechápu smysl tvého konání ale tady je odkazna hlavici, pomocí které bys to mohl dokázat, dokoupit je třeba její šasi a jeden rozpínací a spínací kontakt. Zajímá tě varianta číslo 3 http://www.saze.cz/index.php?main_page=product_music_info&cPath=722_756&products_id=2919 ty bys potřeboval 0-1<2 ale to jsem nikde nenašel. Takže 1-0<2 a trochu popřemýšlet
    • 32
  3. punkac

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Trochu to odlehčím..... Na mastnou tyč mi nesahej, starý Karosy tu nemáme! Jinak jezdit bez ABS, na starých, sjetých, letních v zimě či dojíždění zimních po zimě považuju za blbost. Sám jsem jednou dojížděl zimáky přes jaro do počátku léta a takovou blbost už nikdy neudělám. Jsem rád že jsem z toho vyvázl se zdravou koží. Ťukanec se nekonal, ale moc nechybělo
  4. Chceš slyšet:\"Jdi do toho!\". Bohužel ode mně to neuslyšíš, kdyby to bylo vzácnější auto, klidně, ale tenhle kousek nic extra není. Tebe trápí citový vztah k tý plechovce
    • 35
  5. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    To Káčko taky vyndej pytle v sedačkách poznáš podle hnědého a oranžového konektoru pod sedačkama jeden je na pytel a jeden na pyropatronu předpínače pásu. Jestli je tam nemáš, nemá auto ani boční bagy v sedačkách a předpínač pásu (ten by tam měl ale být)
  6. punkac

    Handsfree do auta....výběr

    Ahoj, mám handsfree od Motoroly, vydrží přes dva dny s přehledem, dobíjí se mini usb konektorem, nastaveno to mám na nejvyší hlasitost a slyším v pohodě, ale když dám o jeden stupínek nižší, už slyším špatně, takže furt naplno (ale je fakt, žejsem hluchej jak poleno) Je příjemná do ucha (klips mě nijak netlačí)
    • 7
  7. punkac

    Peugeot 406 bílá

    aha nevěděl jsem že 406 byly až takové sociálky bez bagu spolujezdce:D
    • 36
  8. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    dva lidi na sedačkách jsou bagy v sedačkách K ti svítí, protože tam neni LUCAS a jednotka ho hledá :D:D Jinak ty bagy by měly svítit oba, po 2 vteřinách by měla zhasnout jedna kontrolka a po 4 vteřinách ta kontrolka bagů v sedačkách (nebo obráceně) ale nesmí zhasnout současně!!!! a hlavně nesmí svítit či blikat, to je něco v nepořádku Jinak jestli jsi doplňoval všechny žárovičky, zbytečně si s nima plýtváš, protože na kontrolky třeba vody v ostřikovačích určo nemáš čidlo, nastavení tlumičů nebo přehřátej katalyzátor taky nemá auto čím měřit
  9. protože je velkej omlouvám se za prznění bratra čeština
    • 19
  10. punkac

    Peugeot 406 bílá

    Jinak na to že je z roku 96 a má novou palubku je maličko divný
    • 36
  11. medvěde klid, nikoho nechci krucinálhernajzdoprdele nasrat! Sraz se mi líbil, jsem rád, že jsem na něm bil. Petra jsem se i na místě ptal proč nebyly klasický konzumačky, který známe ze srazů. Neměl na to již energii, na to že klouzání skoro nebylo, odvedl dobrou práci (samo, že všichni organizátoři) Holt konzumačky nechal na obsulze, která použila nejdivnější a nejneprůhlednější systém, kterej znám. Lístky jsme chtěli své hned od začátku u obsluhy, bohužel nám nebylo vyhověno, proto jsme si vše psali na pivní tácek To s tím pivem jsem si uvědomil až teď zpětně, protože nějaký jsem měl ve vlaku, nějaký tam (7piv) a nalitej jsem nebyl, to je teda fakt howk PS: nikdo tu neplive, nešpiní, jen napsal svou zkušenost
    • 19
  12. Vypil jsem jich asi 7, pak jsme se museli dorazit u Scratchovic, taky mě to přišlo divný, ty plechovkový z pumpy více psaly Já jsem zase nepochopil systém ístků na stole, kdybych si na tácek nedělal čárky a seznam jídla, co jsem spořádal, nevím nevím, jestli bych se dopočítal, renonc jak to tak bývá jsme samozřejmě měli, na lístku bylo 2X napsáno něco, co nebylov jídeáku, více Scratch, když bude mít chuť
    • 19
  13. další černej konzument dávek odhalen
  14. Vidím, že je cena stále stejná, těch deset táců chtěli i po mě, jak jsem psal v druhým příspěvku tohohle vlákna. Auta jsem se raději po roce zbavil, když jsou shnilý prahy, jak vypadaj jiný části kastle.
  15. Hawkey: mám to tak nějak stejně
  16. Hmm, jenže z tvých úst to zní jako od agenta s teplou vodou. Měl jsem jen povinný ručení (pravda na vyšší plnění kvůli cestám do zahraničí) ale havarijku a pojištěný sklo jsem nikdy nepotřeboval, asi šťastnej řidič, co?
  17. zajímavý, měl jsem 406 rok 1998 ty máš 2000 a díry v prahu u třináct let starýho auta, u mě se díra objevila, když autu bylo 12 let v roce 2010, po tom co mi byla sdělena částka za práci, lak, prahy vnitřní a vnější (10000), jsem se rozhodl díru zaplácnout plechem z práce, kámoš to vytmelil a auto jsem jezdil a nakonec prodal skoro za cenu šrotu
  18. punkac

    Jak se chovají tzv.viry v Androidu?

    co si nainstalit třeba avasta, který ti to hlídá neustále a tenhle problém bys nemusel řešit?
  19. mno, jsi tu cca rok a kousíček a když jsi se registroval nemohlo ti neujít, že je tu nějaký \"ozzy56\" s mraky příspěvků - tudíž s největší pravděpodobností aktivní člen. Takhle ho předběhnout? To ti nevím, měl bys být ozzy 256 nebo lépe ozzy66
  20. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    zajímavý, blbý je to s tím turbem, snad se ti to tam vejde. Moc místa tam není. Napojení na výfuk bude taky oříšek
  21. punkac

    Nový občanský zákoník.

    hlavně by tam měl být §, který by nakazoval si po sobě přečíst příspěvek na fóru, než se odešle do éteru....
    • 9
  22. punkac

    zahajeni grilovaci sezony

    Marcela neurazíš, on na svátek práce slaví žranicí práci jiných ne svojí
  23. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    napiš, co teď řešíš
  24. punkac

    Lyžujete ?

    Medvěd je předloha Šimka a Grossmana, která se nese ve stylu:\" Vytrhl kruhy i s kusem stropu, rošlápl bradla a zašlápl medicinbal do parket....Strýc přitesal dva stoleté duby a přidělal pásky na dřeváky.... Seděl jsem sám v přeplněném kupé. Stezka se měnila v solidní kaňon.... Chlapče! držíš lavinu!!! Já vím a budu ji držet až do jara, přivezte mi dvoukolák s jídlem..... Učitelský sbor mě obestoupil a téměř mě obejmul.... Tělocvikář zamáčkl slzu a pravil, pojď si se mnou zacvičit, hubeňoure\" :D:D:D:D:D:D
  25. 3850 origo samsung servis jménem plaza v PHE v Ječný 36, neorigo servis UL chtěl 5500
×
×
  • Vytvořit...