medvěde klid, nikoho nechci krucinálhernajzdoprdele nasrat!
Sraz se mi líbil, jsem rád, že jsem na něm bil. Petra jsem se i na místě ptal proč nebyly klasický konzumačky, který známe ze srazů. Neměl na to již energii, na to že klouzání skoro nebylo, odvedl dobrou práci (samo, že všichni organizátoři) Holt konzumačky nechal na obsulze, která použila nejdivnější a nejneprůhlednější systém, kterej znám. Lístky jsme chtěli své hned od začátku u obsluhy, bohužel nám nebylo vyhověno, proto jsme si vše psali na pivní tácek
To s tím pivem jsem si uvědomil až teď zpětně, protože nějaký jsem měl ve vlaku, nějaký tam (7piv) a nalitej jsem nebyl, to je teda fakt
howk
PS: nikdo tu neplive, nešpiní, jen napsal svou zkušenost