Zdravím všechny,
zničehonic jsem ucítil v autě smrad jako z pálení gumy nebo plastu a poté mi hlásil počítač poruchu potoru a začal škubat při sešlápnutí plynu, když byla stálá rychlost, tak to bylo v poho, z kopce to jelo v poho a taky na neutral nic.
mám 306 1.4 rv 99
díky za rady nebo tipy