no tak prvni skodovky bych tak ani nehanil, v tom muzeu, no neco tam je, nevim kolik to stoji a zda to za to stoji,ale zkus to. Jinak k tem vibracim, me to skoro samo prestalo,jeste malinko,ale fakt neznatelne dela. jinak kdyz se ti volant ani pri 160 nehne,tak ver,ze je dobre vyvazeny.. pri 160 trochu zmrzlyho snehu udela svoje,natoz zavazi.
go.play: a to mas po fabrice nebo ti to pucej ven,asi tezko vid? no ja si myslim ze zklamanej nebudes,jestli to bude octava v benzinu.