Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Vyblikané chyby

    tak to je mazec, tak to zkusim. u oplu to jde, staci propojit nejaky dva konektory a uz vam blika kontrolka na palubce,tohle je taky dobry, jsem zvedavej, co mi to vyblika...
  2. oni

    306GTi-6 by Béďa

    parada bedo.. moc pekny.. jsem zvedavej na ty kola na aute..
  3. jj vim, ale tyhle skla jsou o hodne vice necira nez klasika,takze to svetlo z cocky je skoro uplne jako pres ciry sklo,ale mam to jako dalsi plan. jinak dekuju.
  4. no kdyz ja se asi s lidma co maj papir na hlavu moc nebavim...:D urcite, musme nekdy dat spicha.
  5. oni

    309 GTi16 Miami

    vsak ty vis....:D:D:D jen je dej poradne do pucu, zaslouzej si to.
  6. oni

    Po nastartování nebrzdí.

    to siceni je,ze ti to nekde prisava vzduch. takze bude asi posilovac v haji..
    • 8
  7. oni

    309 GTi16 Miami

    to wooody: vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:grr:grr:grr:grr:grr
  8. diky vsem. je to cinske,ale za ty prachy to fakt stoji. to meldik: tak ja se nekdy otocim, jenze mam to k tobe strasne daleko.
  9. to foxo: tak to teda naprosto nesouhlasim, kamos ma na novy octavii cocky na zarovky a sviti to naprosto luxusne a pozorjsou cocky pro zarovky a pro xenony, mezi nima je taky rozdil.
  10. oni

    může někdo poradit?

    to silvar: no musis vyndat cely budiky, pak kdyz je trosku rozdelas vis,tak uvidis na cem jsi a co bude potreba, neni to tak slozity. na ty rucicky musis ale opatrne....
    • 7
  11. jj mliko je tady u me porad, jak je videt na fotce a zluty mlhy pak ve tme super.
  12. oni

    309 GTi16 Miami

    jj presne ty.. jj o tom neco vim. to ruce bolej jako krava. osobne si myslim,ze v ruce to nikdy ale nevylestis na plno, jedine strojove,aspon lesticku na vrtackuale to ty urco mas ne?
  13. jak jsem psal vyse, to me taky, ten zlutej plast pro me byl luxus,ale svitivost je svitivost, na to ze nemam auto na paradu,ale na kazdodenni jezdeni,tak to upotrebim vice. jinak je to BI-xenon, takze i dalka s origo dalkovou ve svetlech.
  14. to rozhodne, stale jsem se rozhodoval mezi origo vzhledem a skvelou svitivosti ve tme a vyhrala ta svitivost, protoze to sviti opravdu luxusne..
  15. oni

    309 GTi16 Miami

    ty kola tak trochu znam. jsou krasny. zavidim ti ty stredovy krytky, nemuzu je nikde sehnat. jinak jak jde lesteni?
  16. foto jsem dal do sekce 306 at to tu cakomovi nezasirame.
  17. tak jak to sviti, neni to moc videt,ale jinak super
  18. krouzky, jak dlouho jsem po nich prazil a porad nic, a kdyz uz jsem uznal,ze je to tak trochu tuzing,tak je mam, nechtel jsem je zapojit,ale nakonec jsem musel
  19. 3
  20. 2
  21. tak u me nejaka novinka
  22. udelam pres den lepsi fotky. ono vyhrat si s tim ani moc nejde, to je cocka co se dava misto zarovky,takze to tam jen vrznes. jinak ja jsem myslel ze v passatu xenony mas? s tipkem jsme si psali o vanocich a rikal,ze se snazi stale sehnat ten kontakt,ale asi marne. takovy cocky by podle me mohl sehnat xenonman,ale tam bude cena ai uplne nekde jinde.
  23. oni

    Lidskej vkus

    http://www.navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=7240 mrknete na tyto nadherny kousky...
  24. to vitek1: dik moc, kontaktuju ho?
  25. no covece sviti to nad moje ocekavani, dalkova tolik ani ne,ale tlumeny jsou super,krasna lajna svetla, do sirky, opravdu super. zatim to necham tak jak je. ono s tim moc veci delat nejde, premyslel jsem udelat to jako ty,ale prijde mi to skoda,protoze tahle cocka je uz okolo delana tak,aby nemusela bejt schovana. jinak rozhodoval jsem se mezi origem a tak trochu tuzingem,ale po par projizdek za tmy, volim radsi ty cocky. jinak teplota 4300 a super, i za mlhy nebo deste.
×
×
  • Vytvořit...