no covece sviti to nad moje ocekavani, dalkova tolik ani ne,ale tlumeny jsou super,krasna lajna svetla, do sirky, opravdu super. zatim to necham tak jak je. ono s tim moc veci delat nejde, premyslel jsem udelat to jako ty,ale prijde mi to skoda,protoze tahle cocka je uz okolo delana tak,aby nemusela bejt schovana. jinak rozhodoval jsem se mezi origem a tak trochu tuzingem,ale po par projizdek za tmy, volim radsi ty cocky. jinak teplota 4300 a super, i za mlhy nebo deste.