hele advantech racing, nejsou z prahy z nejakyho autobazaru? minuly tyden jsme byli pro takovy kola v praze, kamos kupoval na 206tku, byly to 17, ET25... jinak koukal jsem na net a nezda se to,ze by to byly nejaky nekvalitni kola. cena byla 6500,- psal ze jsou sundany z 206CC
[upravil dne 22/3/11 11:12 oni]