Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. nejhorsi je to kdyz jedu po dalnici od tech 120 km/h je to dost hlucny,ale otacky ti nereknu,ale prijde mi to o dost hlucnejsi kdyz treba pri rozjezdu taham kazdej rychlostni stupen na 5000 otacek!!mam vypozorovany ze pri tech 3000-4000 je to nejhlucnejsi a kdyz pokracuju do omezovace tak ten hluk malinko klesne!!!jinak se tady nekde uz psalo ze tyhůle vejfuky jako jedny zmala maj fakt vliv na vykon!!!
  2. ja mam Laityng,uz jsem tady dostal sprdana kdyz jsem se ptal jak vejfuk utlumit prave pri vyssich rychlostech kde je fakt hlucnej!!jinak je proste slyset,ale ja ho uz ani nevnimam,ma takovej pro me peknej dunivej zvuk,ale jak uz jsem psal pri vyssich rychlostech je dost hlucnej a moc dlouho rychle se jet neda!!
  3. no asi takovej tlumic neni kterej ti nebude hrmet pri volnobehu!!
  4. oni

    Pro hudebniky i nehudebniky

    punk´s not dead!!!!!!!!!!!!!!!
    • 7
  5. oni

    Jaké ET-cko + repra

    vubec zadna zmena??takze rikas ze to nema vubec cenu delat??
  6. oni

    Clonítko

    ja se nekde optam a kdyz se optas ty tak budu moc vdecnej tak se sem pak ozvi!!!
  7. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    no jasne!!!a nejaky fota by taky neuskodily!!ze jo???
  8. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    nevyhoda sparco sedacek,velka nevyhoda!!a jaky k tomu jeste?skorepiny ne??
  9. oni

    Jaké ET-cko + repra

    tak repra jsou uz v plate a muzu rict ze je to zmena o hodne k lepsimu a hlavne je znat cistej zvuk kdyz se to radio pusti trochu vice:D!! zrovna se chci zeptat mk405 jestli se uz nejak pohlo s tim tlumenim nebo pujde ladacek???
  10. oni

    Clonítko

    no na ty fotce je krasne videt jak ti to clonitko pekne stiny a docela dost!!je to proste fajn vecicka!!
  11. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    to je pak dusicka klidna kdyz si sednes do autika a rikas si ze to za to stalo a mas chut v tom aute klidne i spat!!!co???
  12. oni

    Neco pro otrlý

    jenze vite kolikrat auto nemusi vypadat tak jako treba ten pazout od ferryho a lidi tam zarvou taky nebo naopak ota vypada otresne a lidi jsou ok!pred rokem se vysekal brachanec,4 v aute ani jeden papiry,no hnus dam jsem fotky!jediny co s toho bylo sesitej nos,hlava,zlomena noha a ruka!! http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2814%29.jpg http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2813%29.jpg http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2807%29.jpg [upravil dne 22/2/06 oni]
  13. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    to jde,ale o tom se mi muze jenom snit!!!takze pujdu chrupcit!!!zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz [upravil dne 22/2/06 oni]
  14. oni

    Stahování okýnek

    to mas pravdu ze u tohohle pripadu to nepujde tou diagnostikou,ale ptal se na moznosti tak jsem mu jednu dal!!!
  15. oni

    Neco pro otrlý

    tak mam takovej pocit,ze ani tank nechci,ode dneska chodim pesky a kdyz to vydim tak to je taky o drzku,takze sedim doma na prdeli a hotovo,nemel jsem na to ani koukat!!!
  16. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    muzu se zeptat na kolik te to vsechno vyslo,pokud to neni tajny!!!a foto jak to vypda v aute by taky bylo dobry,jen tak pro inspiraci!!!
  17. oni

    Stahování okýnek

    to co pise pinda to muze byt taky a asi to tim bude!!pokud to tim nebude zkus nekam na daignostiku at ti zjistej chyby a pripadne vymazou!!otcoj to delalo taky,vymazala se chyba a vse bylo ok! [upravil dne 21/2/06 oni]
  18. oni

    Clonítko

    koukam nekdo chtel skakat s auta za jizdy ne? to auto vypada fakt lepe!koukam ze ty si to mel taky k tomu uchytu zrcatka vid!!nevis kolik byla ta sire v tom miste???
  19. oni

    Clonítko

    tak ja jsem popravde jeste nevidel predni ROVNY sklo!!no ja jsem si to myslel,ze to tim trochu zakulati!!hele kdyz najdes foto pro inspiraci budu moc vdecnej!!!
  20. oni

    Clonítko

    jen co bude cas tak se mrknu po kramech!!!hele to budes moc hodnej!!!tak se zrovna s vama poradim,jak myslite ze je to lepsi,rovny nebo to zakulaceny??
  21. oni

    Clonítko

    no jasne,ono je problem v tom ze by to melo mit pruhlednost 50%pak ti nemuze nikdo nic rict!!!jinak asi se treba zkusim zeptat v tapetach nebo papirakacha auvidim co mi na to reknou!!!jinak na tyhle stranky jsem psal a zadna odpoved!!tak me takovy jednani odradi!!i na icq jsem psal!!!a ty bys nemohl zkontaktovat kamose jen aby sezeptal jestli je mozno sehnat moje barva!!!
  22. oni

    Clonítko

    no ja jsem na to uz koukal a chtel bych presne tak siroky aby zakrylo tu prilepenou nozicku zrcatka,coz u me dela nejakejch 11-12 cm!!a s tou uzitecnosti mate pravdu,protoze otec to ma origo z vyroby a je to super!!co se tyce stk mam kamose,takze snad to by melo bejt ok!!kamoska ma delanou nejakou vodni samolepku,kdyz na to koukate z venku je to nepruhledny,ale ze vnitr je to castecne propustny a prej zatim nikdo keci nemel,jenze tuhle samosku delaj jen v zakladnich barvach prej teda! marda106:muzes mi doporucit nejakej ten schopik
  23. oni

    Clonítko

    jenze to je tezky!!mam v planu jen kola,okna a to pitomy clonitko,to preci neni zadnej tuning,jen male zlepseni!!stejne je to postavene na hlavu,kdyz porad budu jezdit se sklopenejma stinitkama,tak ma stejnej efekt a to to clonitko nechci tak siroky!!!
  24. oni

    Clonítko

    no ja vim ze skoly,ze je to 50% propustnost,vim ze jsou dany rozmery,ktery ale nevim!!!kdyz uz jsme u toho nema nekdu tuhle vyhlasku?
  25. oni

    Clonítko

    hadra:muzu se zeptat na nejaky konkretni tuning forum?? neon:cemu rikas to mu ulitnuti???kdyz ja jsem tam uz psal mejla a to na celkem tri stranky pres clonitka a ani jedna mi neodepsala!!!jinak s tim stekanim mas pravdu,muselo by se to opravdu opatrne!!
×
×
  • Vytvořit...