cusik lidicky,chci se zeptat!na prednim narazniku mam tahokov a vlivem vsech tech sr.... co je na silnicich strasne zasel a ztratil ten svuj lesk!!poradte jestli to jde nejak vycistit,umejt,vylestit!!
vubec letosni zima stala za nic,kaminek a praskly vokno,pri tazeni lanem lano prasklo a schytalo to svetlo,lista a plech pod svetlem a nakonec zamrzlej zamek a jizda 10 km s otevrenejma dverma ¨,no hruza,uz se bojim nekam vyjet!!!
[upravil dne 28/2/06 oni]