Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Zadní světla 306

    mel jsem v umysli ciry svetla i do zadu,jelikoz mam vinonou barvu tak cervena origo svetla nechavam,pac mi prijde ze je to perfekte sladeni,mel jsem moznost tam dat ciry,ale proste namuj vkus tam moc jecej!!
  2. oni

    Autíšta po zimě!

    to ne,zadne rezave barvy,je to je proste takovy zasli,nevim jak to popsat,vypada to jako plech co bejva na strese a vlivem vsech podminek je takovej zaslej!!!
  3. oni

    chilli con carne

    at je to stary jak chce je to dobry,docela jsem se zasmal!!
    • 9
  4. oni

    Autíšta po zimě!

    koukam ze na opacnym konci republiky je stejne pocasi!!muzu vam rict ze v zime rad jezdim pokud je snih a ne ty rozsoleny sr.... a ze letos jich je azaz!!uz mi to leze krkem!!
  5. oni

    Autíšta po zimě!

    no ono to neni jako ve vnitr v kabine,ale jako primo ve vnitr v tom okne a co je jeste zajimavejsi ze na omak jak z venku tak ze vnitr neni nic cejtit,proste jako kdyby to prasklo uprostred!! jinak rikas ze staci poradne umejt jo,tak to je super!!!
  6. oni

    na kolik vyjdou rozvody na 306??

    kdyz uz se to tady zase resi,tak se jdu zeptat!koukal jsem treba na netu ze nabizej tri druhy kladek,dva druhy remenu!!jak ten prodejce pozna ze mi ma prodat zrovna ten,to se lisi pouze znackou vyrobce nebo jak???zda se mi to dost poctnatny kdyz je rozdil trba 600,-
    • 8
  7. oni

    Co říkáte na tohle?

    nebo zkus nejakou zajimavou modernizaci 306-prosííííííííííííííííííííím
    • 9
  8. oni

    Zadní světla 306

    jetste ti musim dat za pravdu ze nova svetla jsou hezci na jakykoli barve auta krom cerveny!!u cervenejch a vinovejch a ruznejch tehle odstinu jsou hezci ty starsi......
  9. oni

    Autíšta po zimě!

    nene,slo o zadni svettlo a uz je vymeneno!!jinak ve predu uz mam cira svetla!!to okno je mala dubka a okolo asi tak 1 centak prumer prasklina,ale jakoby ve vnitr okna!!
  10. cusik lidicky,chci se zeptat!na prednim narazniku mam tahokov a vlivem vsech tech sr.... co je na silnicich strasne zasel a ztratil ten svuj lesk!!poradte jestli to jde nejak vycistit,umejt,vylestit!! vubec letosni zima stala za nic,kaminek a praskly vokno,pri tazeni lanem lano prasklo a schytalo to svetlo,lista a plech pod svetlem a nakonec zamrzlej zamek a jizda 10 km s otevrenejma dverma ¨,no hruza,uz se bojim nekam vyjet!!! [upravil dne 28/2/06 oni]
  11. oni

    Zadní světla 306

    tak jsem nad tema fotkam stravil asi 10 minut!!myslim si ze kdyby stary svetla byli bez toho cernyho plasti a na kufru nebyla ta plastova lista tak se mi stejne libej vic,ale jinak mate pravdu,nova svetla jsou nova svetla!!!
  12. oni

    Zadní světla 306

    no tak jestli teda nekecas tak potvrzujes zlaty cesky rucicky protoze to je fakt moc pekna prace,az se toho budes zbavovat dej vedet!,jinak mas moc peknou karku,moc se mi libi!!nic prehnanyho,pekne sladeny fakt pekny!!!
  13. oni

    Zadní světla 306

    jj je to hodne moc pekny!ja bych ale udelal jeste do barvy tu listu a to okolo svetel,ale jen muj nazor!!!a ten spoiler neni puvodne na golfa???
  14. oni

    Clonítko

    no jen ze ten chlapek co to dela je v zeleznym brode tot vse a je mi lito nemuz se zeptat ty kamsky,protoze momentalne je nejaka nedostupna abych se ji na to zeptal!!!
  15. oni

    Katka veze ZLATO!!!!!!!!

    hm,zkus par radku nize!!!!!
  16. oni

    Zadní světla 306

    ale zase by se to tak nejak barevne doladilo!!
  17. oni

    Zadní světla 306

    zkuste nekdo sehnat dve fotky dvou prdeli s obema svetlama jen tak na porovnani!!!hm??kdo se toho ujme!!
  18. oni

    Zadní světla 306

    to ja vim nikomu nenutim muj nazor,ale jsme v diskuzi ne??,me proste ty stary prijdou ze vice ladej s tema liniema co jsou v zadu!!!
  19. oni

    Zadní světla 306

    fakt krasny!!jen kola a snizeny,tot vse!!podle meho gusta!!jen tmavy okna tomu chybej!!!
  20. oni

    Pružiny na 306

    ale panove,preci se nebudete hadat!!!
  21. oni

    Zadní světla 306

    takze jsou tvarove uplne stejny jako starej typ???stejne ten starsi typ tam sedi lepe nebo ne??
  22. oni

    Zadní světla 306

    no ja jsem nedavno kupoval od jednoho zadni svetla,tak jsem chtel jiny a on mi rekl,ze je tam jinej tvar na blatniku,vlastne to co je uz na boku,ale taky to nevedel jiste!!a ten modrej je fakt kváááásnej!! [upravil dne 24/2/06 oni]
  23. oni

    Tak máme konečně zlato :-)

    tady me nekdo predbehl,mel jsem v umyslu to napsat,ale smula!!krasnej zaverecnej sprint!!!
  24. oni

    Kill Bill

    mate radi krev tak si to zaparte!!!
    • 7
  25. oni

    Pružiny na 306

    tak muzu rict ze ted jsem se zasmal,nemusis bejt hned tak nakvasenej,ale taky mas pravdu!!!!!
×
×
  • Vytvořit...