Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    ALU kola + gumy

    MiM, MAM, MAK...víc si nevzpomenu:D ...taky chcu kupovat kola, mám prolezlý kdeco, ale furt ne a ne najít ta pravá, nebo stojí 4-6k/ks a to se mi dávat nechce... mam je ta znacka!!jinak jak rikas,porad nic poradnyho!!!
  2. oni

    Rozvody na 306

    tak podle nazvu vubec nevim jak vypadaj,nemuzes jsem dat fota,ja totiz ted na jare budu kupovat novy tak jen pro inspiraci!!!dik!!
    • 57
  3. oni

    Rozvody na 306

    jinak pro vsechny:kde se primo nachazi vodni pumpa a palivovej filtr??
    • 57
  4. oni

    Rozvody na 306

    tak uz toho nechame nebo dneska vubec neusnu!!!jinak koukal jsem na ty tvy stranky,nezivis se jako fotograf???jinak dotaz na tvy kola,co je to za znacku???
    • 57
  5. oni

    nejvetsi idiot

    kazdopadne na tyhle strance jsou moc pekny vydejka!
    • 7
  6. oni

    Rozvody na 306

    snazis se me trochu uklidnit?????,a benzin za ten jsem taky usetril!!! tak to mame uz 550,- co ten palivovej filtr a vodni pumpa?? [upravil dne 14/3/06 oni]
    • 57
  7. oni

    Rozvody na 306

    budu muset proste verit tomu,ze to bude dobry,ten chlapek na me pusobil dobrym dojmem,ze na to se davat nema co??ohledne ty kapaliny,ta tam chybi pac ji nemenil,byla prej ok,ja ji menil kolem vanoc!!ale na co se chci zeptat kde se nachazi vodni pumpa a palivovej filtr??
    • 57
  8. oni

    ALU kola + gumy

    kdyz to je tezky,ty co se mi libej tak na tom aute nesedej a naopak,tak jakou cestu mam zvolit!!tyhle ty programky,asi se na ne spolihat nemam co??verim,ze i kdyz to v programu vypada blbe tak ve skutecnosti to bude lepsi!!!
  9. oni

    ALU kola + gumy

    tuhle stranku uz mam prolezlou a mam v merku-alessio monza -aez xylo -borbet cb,ls -dotz daytona=MUJ FAVORIT
  10. oni

    ALU kola + gumy

    aha uz jsem to taky zjistil kdyz mi pod slovem merida vyplivla slapaci kola! jinak mam v planu 15-ctky,ty jsou optimalni ne a sirku podle dostupnosti!!! [upravil dne 14/3/06 oni]
  11. oni

    ALU kola + gumy

    aha,tak to pockat,co je to MTB??? a jakej je rozdil mezi MTB a silnicnima???
  12. lidicky planuju na jare si poridit kola,timto vas chci pozadat,jestli by ste neposilali odkazi,obrazky jak kola se libi vam!!jen tak pro inspiraci!!kol je moc a ja se nemuzu rozhodnout!!!diky vsem....... muzete taky poradit gumy jaky si myslite ze jsou nejlepsi,ale cenove dostupny(do 2500)jinak gumy na 15-ctky!! [upravil dne 16/3/06 oni]
  13. oni

    Rozvody na 306

    no ale pokud sis precetl co by mi menil rebik a za kolik tak je to snad stejny,ten chlapek mi vymenil vsechno co by menil rebik,akorat rozdil osmi stovek.....vy mi proste tu radost musite zkazit ze jo!!jinak pokud bych nechal menit i to tesneni pod hlavou tak by me vyslo na stejny prachy jako u rebika!
    • 57
  14. oni

    Wrc křídlo na 306

    jjo tak to vypada celkem slusne!!ale mam dotaz na to sani jak mas udelany!!kolik te to asi stalo,jestli je to znat a jestli je to hlecnejsi!!!! 500,- +190,- filtry, 700,- plast na kapotu, potom rozbruškou díra, a trochu barvy. Zvuk super! spotřeba stejná, a mám pocit že to o malinko lépe jde od spoda do otáček. Jinak žádnej zázrak nečekej :-))) no dam se do toho taky,jen mam trochu strach z toho rezani do kapoty??ten nadech je plastovej a jak tam je pridelanej!!tim rezanim nespalila se barva!!!je vubec nutnej ten nadech??zrovna bych te poprosil pokud to neni tajny o neco presnejsi informave o tech filtrech??
    • 77
  15. oni

    16" kola na Peugeot 206 jaké ET, help?

    pres net??mam v planu taky kupovat kola pres net,tak budu rad kdyz pak napises jak ti to prislo!!!
    • 10
  16. oni

    Kdo mě opískuje ALU ???

    no me bylo receno,ze kazdy alu kolo ma na sobe nejakou vrstvu,ta se piskovanim poskodi a zacne se to loupat jako slida,takovy hubeny kousicky!!nevim nevim..v posledni dobe jsem zjistil,ze kazdej ti rekne neco jinyho s cim ma zrovna on zkusenosti!s tim zcernanim mluvil taky,to hned jak se to vytahne aususi nebo proste az tam ta sr.... nebude se to hned musi necim osetrit a to uz je v cene! [upravil dne 14/3/06 oni]
    • 37
  17. oni

    Kdo mě opískuje ALU ???

    no ja jsem mel taky v planu piskovat,v servisu mi rekli ze nedoporucujou piskovat alu kola,narusuje se tim nejaka ochrana vrstva!!prej se to namaci do nejakyho svinstva,nevim presne co to je,nejaka kyselina!!!on za to chtel 500,- za kolo!!!
    • 37
  18. oni

    Převodový okej

    a proc to tipujes na olej???ale zrovna se taky zeptat kudy se tam leje novej a jake je tam mnozstvi!!mam 306 1.4 a taky u toho sameho tipu kde se nachazi palivovej filtr!!!!!diky!!!
    • 9
  19. oni

    Zase sníh :-(

    takto dopadlo moje autisto po 3-hodinovem besneni,a to cast uz je ometena abych mohl nastartovat!!jinak letosni zima je nejhorsi co ja pamatuju a fakt uz mi leze krkem!!chudaci nase autista!!rad jezdim v zime,kdyz je bilo,ale co je moc to je moc!!
  20. oni

    Světlo přední 306 01´

    tak se mrkni na auttokelly,treba zadni svetlo prodavaj taklhe po castech!!
  21. oni

    Rozvody na 306

    v turnove u soukromnika!!!zrovn ataky projel cely auto,zkontroloval a zmeril naplne atak cely to obehnul!!!
    • 57
  22. oni

    Kolik má už kdo najeto??????

    ja mam 131 koliku a tez verim ze mi jeste dlouuuuho vydrzi......
    • 66
  23. tak by me jen zajimalo kolik kdo ma najetejch km na vasich milaccich,pokud to neni tajne!!! [upravil dne 15/3/06 oni]
    • 66
  24. oni

    Clonítko

    hele tak moc dik!!jeste dnes zjistim jakou mam presne barvu a zavolam tam!!dok moc,mas to u me!!!
    • 32
  25. oni

    Rozvody na 306

    nechci se tady uz s nikym hadat!!proste mam s temito vecmi spatne zkusenosti tak se proste radsi 20x zeptam nez pak koukat na tucnej ucet!!jsem laik tak nevidim duvod proc bych se rebika nezeptal proc a jak!!pokud by mu to delalo problemi,at to napise!! jinak uz mam po vymene,pokud vas to zajima tak material(pumpa,rozvodak,kladka,remen na altik a na servo,tesneni pod hlavu,dve guvera na vackovou hridel)3500,- a 1000,- prace,tesneni pod hlavou nemenil,pac to teklo tema guferama,to mi nechal,prej kdyby!!
    • 57
×
×
  • Vytvořit...