nechci se tady uz s nikym hadat!!proste mam s temito vecmi spatne zkusenosti tak se proste radsi 20x zeptam nez pak koukat na tucnej ucet!!jsem laik tak nevidim duvod proc bych se rebika nezeptal proc a jak!!pokud by mu to delalo problemi,at to napise!!
jinak uz mam po vymene,pokud vas to zajima tak material(pumpa,rozvodak,kladka,remen na altik a na servo,tesneni pod hlavu,dve guvera na vackovou hridel)3500,- a 1000,- prace,tesneni pod hlavou nemenil,pac to teklo tema guferama,to mi nechal,prej kdyby!!