Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Neco spatne

    no to mas pravdu,ale pro zrovna tam!!??nejvetsi duraz na spojku je pri rozjezdu ale ne??a ja to muzu klidne odhrabnout jako prd!! [upravil dne 21/2/07 oni]
    • 7
  2. oni

    Neco spatne

    hm taky sem mel ten pocit a bal jsem se ze to nekdo napise!! ale rozjezdy nebo popojizdeni je normalni,spojka zabira porad tam kde ma!!to me jediny mate,ze to dela jen v tom rozmezi otacek a to jeste jen nekdy!!! [upravil dne 21/2/07 oni]
    • 7
  3. oni

    Neco spatne

    mam takovy problem,kdyz necham trojku nebo ctyrku spadnout pod 2000 otacek a pak bez podrazeni zrychluju mam takovej pocit jakoby prokluzovala spojka,jak se otacky dostanou nad 3000 je to zase normalni!nedela to porad ,zatim to udelalo jen parkrat,ale zatim to byva cim dal tim vic!!trapi me to,co by to melo byt???delato jinak nezavisle na nicem jinem!!!uvitam kazdou radu!!
    • 7
  4. oni

    nova fabia

    tak co me treba hodne zamrzelo az na fabiia a yaris,ze ostatni nemeli madla na dverich,pac chci videt kdo se vydrzi drzet vic jak 10 min uchytu na strope!tak moje dojmy-207,krasny auto,oproti ostatnim nejhezci desing,proste me to nadchlo,ale jako nejtezsi auto co tam bylo tak motor 1.4 50kw je fakt spatna volba,auto se muselo tocit az nad 4000 aby byl trochu znat vykon,pak i interier byl podle meho strohej oproti exterieru. dale swift,pekny sportovni auticko,ale jen pro zabavu,jinak pro jine uziti je nevhodne,opravdu malo mista!yaris,take mile prekvapen,frci to pekne,spotreba mala,vyborne pro zenu!renault,nejsilnejsi auto i s tou 1.4 oproti 207 a jen o par kilo lehci nesrovnatelny pocit,jedine co bych mu vytknul je posilovac,hada se s vami o volant a mate pocit jako u nejakyho automatu v herne!ford fiestu a dacii jsem nezkousel!pak c3,k ni snad jen kdo ma moznost at se zveze a ten kdo v ni jel vi jaka je!!byla to 1.2 myslim ze 59 kw a moc pekne svezeni,vykon je znat hned od spodnich otacek.jedine v zatackach se to vice naklani,ale sportovni podvozek by vse vynahradil!a ted k fabii-ve verzi klasik je to o nicem,skoda zacala pouzivat ty osklive levne tvrde plasty,ktere najdete vsude,v lepsich verzich jsou materiali lepsi a auto je vyvedene!ve vnitr je opravdu mista dostacujucich pro kazdeho.jen ridic kolenem narazi stale do stredoveho panelu!motorizace 1.2 44kw a 1.2 53 kw si myslim ze jsou postacujuci a i ve trech lidech to jede!je tam tedy nesnesitelnej zvuk pri vysich otackach!je to hodne co bych mohl napsat,tak se kdyz tak ptejte!muzu dodat i fota!!! [upravil dne 19/2/07 oni]
  5. oni

    nova fabia

    dlouho jsem se rozmislel jestli tenhle clanek napsat,protoze vim jaky tady ohlasi ma skodovka,ale preci se podelim o zazitek!ted o vikendu jsem byl na seznamovacich jizdach s fabii. bylo tam plno konurentu aby bylo s cim srovnavat,konkurentni byli suzuki swift 1.3 , novy ford fiesta , novy renault klio 1.4 a 1.6 , peugeot 207 1.4 , dacia logan , citroen c3 1.2 , toyota yaris 1.1 , novy opel corsa 1.4. hned na zacatku jdyz sem videl tu nadhernou 207 v cervene barve tak jsem se na ni tesil o to vic jsem byl zklaman pri prvni jizde,v porovnani s fabii 1.2 53kw se to nedalo srovnat.hned vam reknu ze citroen c3 je uzasne zivy auto,na to jaky to ma motor a vykon ve srovnani s ostatnimy,fakt bomba!co se tyce 1.2 ve fabii at si rika kdo chce co chce jede to pekne,az na ten strasnej wartackej zvuk!jinak vzhledove me teda nenadchla.
  6. oni

    Moje nove kolecka

    jestli myslis ty co ja taky ty bych bral na 406 taky,ty vice paprskovy s vetsima plochyma paprskama a vylesteny by na to sedli jako svina.....
  7. oni

    Opět podsvícení budiků P306

    tech 700 mi zase neprijde moc za plastovej budik,neni to je samolebka!a muzes si to udelat jak ty sam budes chtit!nemusi mit jen modry,udelaj ti to i vice barvny!!
  8. oni

    Opět podsvícení budiků P306

    jo a co ti doporucim az budes mit budiky z kaplicky,vycvakej si ten cernej plast s plexisklem!nahore i dole jsou tri uchyty,tak na spodni hrane ten prostredni klidne ulom,bez nej to bude drzet a pri dalsi montazi mas jednodussi a rychlejsi!!jinak se sundanym volantem je to brknacka!jo a bacha ze zadu budiky jsou ostre hrany,tak az s tim budes manipulovat at si nerostrhnes palubku jako ja,myslel jsem ze vylitnu z kuze tenkrat!!!
  9. oni

    Opět podsvícení budiků P306

    podle miho ti staci jen vymenit tu folii,hele mrkni na http://www.tuningsamolepka.cz/new.php3?id=tuning_shop&menu=tuning〈=&kategorie=3 a kdyz jim napises udelaj ti co budes chtit i podle tveho navrhu,jinak pokud budou budiky uz modry nemisus delat zadny diody nebo zarovky!!pokud chces nechat origo budiky,musis tu oranzovou dostat dolu a to tu je popsano na vice vlaknech!! [upravil dne 15/2/07 oni]
  10. oni

    novej superb

    hlavne me zarazi,maj v tom testovat novej motor 1.4 turbo,mel by mit kolwem 105kw,ale i tak mi to prijde na to auto malo!!jinak je to jen koncept stale,muze to vypadat i jinak!jinak me se tez libi!!!
  11. oni

    novej superb

    http://auto.idnes.cz/spionazni-fotky-nove-skody-superb-dtc-/ak_aktual.asp?c=A070214_113840_ak_aktual_fdv
  12. oni

    Poraďte Phone Manager pro NOKII

    no to nejde prohlizet v zadny zaloze jestli ti dobre rozumin!kdyz to zalohujes vytvori ti to jeden soubor,ze??!!! vecer jdu ke kamos a zjistim co a jak,on ho ma!!!hned jak budu vedet dam sem vedet!!!
  13. oni

    Poraďte Phone Manager pro NOKII

    aha,tak to nevim,ja mam ale sms taky v telefonu a ne na karte,nic neodmitam a facha to!!!
  14. oni

    track z reklamy

    nene ta co posilal ferry u nas nebezi je taky spanelska,pod ni byla ale verze pro evropu a to je ta co bezi u nas!ale jinak dik za odkaz,ta spanelska je mozna jeste lepsia delsi!!!
  15. oni

    Poraďte Phone Manager pro NOKII

    pri zaloze se te to zepta co vse chces zalohovat,jde vsechno staci zafajfkovat!!daas zalohovat,pak vyberes typ telefonu,pak z telefonu do pocitace a tam je vyber (kontakty,zpravy,galerie,kalendar.......)
  16. oni

    Poraďte Phone Manager pro NOKII

    jo a nejnovejsi verze oxygenu uz umi komunikovat pres bluetooth
  17. oni

    Poraďte Phone Manager pro NOKII

    jaktoze ti pres nokia pc suite nejdou zalohovat sms,ja ho mam a jde mi to!!mam nokii n70 hned se ti mrknu jak.. [upravil dne 15/2/07 oni]
  18. oni

    Změna barvy displeje u 306

    no vyndas ty hodiny a rozdelas a zjistis ze pod displejem je takova oranzova karticka,tu vyndas a misto ni das neco cerveneho...tot cele!!jen davej bacha pri ty demontazi at nepostracis ty gumicky,ktery dosedaj na to sklicko a nebo at to tam vratis spravne!!aspon ja to takhle mam. [upravil dne 15/2/07 oni] [upravil dne 15/2/07 oni]
  19. jj taky chci byt poucen xbarcio@seznam.cz
  20. oni

    track z reklamy

    omlouvam se priste se na to mrknu poradne a pak sem napisu,taky jsem na to uz prisel!!
  21. oni

    track z reklamy

    to je ona co bezi u nas!!!dekuji vsem
  22. oni

    track z reklamy

    no ono je to jedno,melodie je stejna aje to super! http://www.slunecnice.cz/product/You-Tube-Movie-downloader/ :pomoci toho se daji stahovat videa z youtube,ale nejak mi to nefacha,stahne mi to vzdy jen malej soubor a jeste nejde v nicem otevrit!!
  23. oni

    track z reklamy

    na youtube myslis vid kurte? a u nas v telce je zpivana jinym jazykem nebo se mi to jen zda...
  24. tak to je mazec,jak jsem to cetl tak jsem si vzpomnel na tohle: http://sweb.cz/xbarcio/chat.jpg
  25. oni

    úhel stěračů

    ja mam totiz strasne z ohybany a porad to vrze a vim ze je to jen natocenim britu ke sklu,tak bych prosil priblzne uhel co svira sterac vcetrne gumicky s oknem!!koukal sem po jinech a tech 90 stupnu by to mohlo bejt!!prave ze jsem si to zkouselk vychytat,ale mam pocit ze jsem to jen rozhazel.koupil jsem si ty sterace bezraminkovy na jednejch strankach,neznackovy 100 jedne,ale stira jen jeden,a uz proste nevim co mam delat!!!koupim normalni,protoze tyhle jsou na prd!!
×
×
  • Vytvořit...