ono to neni jen o tom ze to ma 150 kw,zabijej se mlady i ve favu.kazdy auto drzi dokud se neutrhne a s tim ze novejsi auta vydrzej vetsi rychlost!takze je jedno jestli se zabijete v schade ve 130 nebo v M3 v 230. kazdopadne jsem taky mladej,mam rad rychly auta,ale nemam potrebuje hnat to do extremu, k cemu to! momentalne jezdim 5 rok a tuk,tuk na drevo bez nehod a jeste se mi nepodarilo,ze bych se dostal aspon do situace,kdy by mi se zrychlilo srdce!nerikam,ze uz jsem nemel krizovou situaci,ale vzdy vinou nekoho jinyho a vite jak to s tema nevinejma dopada! s tim ridicakem mate pravdu,odstupnovat to jako u motorek!