Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    dalsi tragedie

    ono to neni jen o tom ze to ma 150 kw,zabijej se mlady i ve favu.kazdy auto drzi dokud se neutrhne a s tim ze novejsi auta vydrzej vetsi rychlost!takze je jedno jestli se zabijete v schade ve 130 nebo v M3 v 230. kazdopadne jsem taky mladej,mam rad rychly auta,ale nemam potrebuje hnat to do extremu, k cemu to! momentalne jezdim 5 rok a tuk,tuk na drevo bez nehod a jeste se mi nepodarilo,ze bych se dostal aspon do situace,kdy by mi se zrychlilo srdce!nerikam,ze uz jsem nemel krizovou situaci,ale vzdy vinou nekoho jinyho a vite jak to s tema nevinejma dopada! s tim ridicakem mate pravdu,odstupnovat to jako u motorek!
    • 62
  2. fakt ne? tak ja se ti podivam,me se libila tahle ze je uplne obycejna,nic na ni neni,ty dnesni mi prijdou strasne preplacany.
    • 98
  3. tak ted si mu objevil tajnou zkris,ted s tebou nebude mluvit.
    • 26
  4. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    tak to je parada!no ja bychmohl ja plus tri lidi a ozna i vic,ale zatim takhle...
    • 88
  5. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    to nez tam dojedete,nez zacneme hrat,bude poledne,to je dost pozde ne?
    • 88
  6. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    no jelikoz je to nedele,tak bych spise uvital nejak od rana!aby se rozumne odpoledne mohlo jet domu!
    • 88
  7. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    urcite to bude vejkend,takze bych se zaridil! kazdopadne bych mel zajem a z meho okoli i plno lidi,takze,bych zase uvital kolik je mozno vzit lidi!
    • 88
  8. no ja sem mel taky XN a nemuzu si stezovat,vuci ostatnim seriovym sedackam v jinych znackach si myslim ze peugeotske maji dobre bocni vedeni! jinak ty tapeci nevim,muselo by se to vyzkouset s nekym k doma sedana!mozna ze dvere budou mit jiny rozmery.
    • 98
  9. oni

    tohle by meli poustet v autoskolach!

    bylo, ale myslim si ze to je ucinnejsi nez nejakej nas BESIP nejen v autoskolach i do tolevize bych to dal..........
    • 13
  10. predni urcite a pokus zadni budou stejne delene tak podle pujdou taky!
    • 98
  11. hele draku dej si do hledacku loketni operka najde ti jich tolik,jenom vybirat!!
    • 98
  12. jj k nemu!
    • 98
  13. z gti,uplne stejnou barvu to melo,takze jsem ziskal i prahove nastavce v brave,takze jsem mel normalka vanoce tak to verim, slusna klika.. hlavne fajn lidi a mel jsem k tomu komlet interier krom palubky a budiku!no ja jsem neveril!na to ze jsem jel do ostravy jen na slepo,pac jsem nevedel jak to vypada,tak se to fakt vyplatilo!
    • 98
  14. z gti,uplne stejnou barvu to melo,takze jsem ziskal i prahove nastavce v brave,takze jsem mel normalka vanoce
    • 98
  15. loketni operka je obyc z nejakych tuning strankach! jinak cenu neprozradim,jen ze to byla hooooooooodne vyhodna koupe!
    • 98
  16. oni

    POMOC- nevim co to je

    aha tak to jo,tak mam dalsi vec na prodej!
    • 15
  17. oni

    POMOC- nevim co to je

    aha tak to potom jo co ta druha vec?
    • 15
  18. oni

    zatekani a stahovani okynek

    jasny,ten konektor by sel prehodit,to zkusim! tu gumu jsem uz prohlizel vseljak a nic!
    • 6
  19. tak ja mam konecne uz taky novej a to tento
    • 98
  20. oni

    POMOC- nevim co to je

    aha,tak to teda bude to samy!
    • 15
  21. oni

    zatekani a stahovani okynek

    koukalk jsem,ale na to kolik tam byva vody i pri malejch destich jsem zadnou prasklinu nenasel a nejakou malou se to tolik nenaplni!dole v ty gume jsou diry jako uz z vyroby tak po 10 cm,neni to tema,ale ty tam byli a ze zacatku to nedelalo! to stahovani,konektor je jeden do tlacitka,nemuze preci dojit k prehozeni....
    • 6
  22. oni

    POMOC- nevim co to je

    no jedna se mi o ten ventilatorek! vim ze tam je teplotni cidlo!to jako ze pri urcite teplote zapina klima,ale proc ten ventilatorek! aje to z 306 gti a to druhy teda? polski neumim! z druhy strany to vypada takhle...
    • 15
  23. mam ted doma dve veci a nevim k cemu jsou... [upravil dne 22/9/08 oni]
    • 15
  24. tak mam dva takovy problemy,jeden je ze kdyz prsi tak tesnici guma co je po obvodu celeho ramu dveri je plna vody a pak mi voda tece do interieru a uz nevim co s tim! ten druhy je,ze u el. stahovani okynek mam u sebe tlacitko stahovani druhych dveri a to funguje obracene jako u mych dveri!u svych dveri tlacitko dolu,okynko jede dolu,ale pak u druhych dveri tlacitko dolu a tim okynko jede nahoru a u tlacitka spolujezdcovych dveri je to same,tlacitko dolu,okynko nahoru!
    • 6
  25. oni

    306 S16

    tlaky voe? ta je maaaaaa.:D:D:D:D:bacha:bacha [upravil dne 19/9/08 oni]
    • 63
×
×
  • Vytvořit...